AW – Chyběl nám rytmus

V druhé půli jsme na Anfieldu podali poměrně solidní výkon, přesto jsme nedokázali napravit přehmaty z prvního poločasu.

Po závěrečném hvizdu odpovídal Wenger na dotazy novinářů…

o výkonu…
Cítil jsem, že v prvním poločase nám chyběl rytmus a konkurenceschopnost, což jsem si myslel, že by mohlo nastat. Byl to ale zápas dvou poločasů. V druhém poločase jsme dobře zareagovali a mohli jsme i vyrovnat na 2-2. Měli jsme trochu smůlu při řešení některých situací. Takže když to shrneme, o tom byl dnešní zápas.

zda měl být Emre Can vyloučen…
Podívejte se na to a řekněte mi váš názor. Nebo se zeptejte rozhodčího – to bude ještě lepší. Běžte přímo za ním.

zda s rozhodčím mluvil on…
Ne.

jestli by rád slyšel od rozhodčího vysvětlení…
Ne, ne, ne. Nepotřebuji vysvětlení. To nezmění na té situaci nic.

čeho konkrétně v zápase lituje…
Ničeho konkrétního. Prostě toho, že jsme zápas prohráli a obzvlášť v prvním poločase první branky, která padla po výkopu jejich gólmana. Nedostatek rychlosti a tempa byla, dle mého názoru, způsobena nedostatkem herního zatížení.