0 : 2

Arsenal

Novinky

Tisková konference po Wolves

Poté, co jsme porazili Wolves 2:0, zamířil Mikel do tiskové místnosti v Molineux, aby zodpověděl otázky novinářů, kteří byli svědky našeho působivého představení. Mikel se dotkl témat jako zápasové přetížení, výkony Davida Rayi v brance, střídání a našeho rekordu čistých

Hodnocení hráčů Wolves 0:2 Arsenal

Ahoj gunneři, Po hořkém týdnu, kdy jsme prohráli doma s Aston Villou a vypadli z Ligy mistrů nás čekal nelehký výlet na Molineux Stadium. Domácí hráli v okleštěné sestavě kvůli zraněním, přesto nás hodně potrápili. Soupeř hrál hodně organizovaně a

LIVE: Wolves – Arsenal

Sobotní zápas 34. kola Premier League začíná ve 20:30.

Mikel Arteta po vyřazení v LM

Po bolestivém vypadnutí ve čtvrtfinále Ligy Mistrů musel Mikel Arteta odpovídat na dotazy novinářů ohledně klíčových momentů, soupeři či našich šancích v Premier League. o jeho názoru na zápas…Samozřejmě jsem velmi smutný a zklamaný z konečného výsledku. Byl to dvojzápas,

Hodnocení hráčů: FC Bayern 1:0 Arsenal

Ahoj gunneři, dnes budu maximálně stručný a kritický. Bohužel jsme druhý zápas v řadě nevstřelili gól, naprosto jsme propadli ve druhém poločase a přestože byl letos Bayern rozhodně k poražení, tak jsme zaslouženě vypadli. První půle byla ještě relativně slušná

Jakmile přistál v Mnichově, byl Mikel Arteta odveden do Fussball Arena Mnichov, aby absolvoval předzápasovou tiskovou konferenci.

o tom, co chce od našich hráčů ve středu vidět: Výkon, který nás posune do semifinále Ligy mistrů. Celá příprava byla zaměřena na to, abychom toho dosáhli a zasloužili si to. Připravovali jsme se deset měsíců a všechno, co jsme

Gooners on TOUR: Petr, Adéla a Pavel na Portu

Ahoj Gooners, fanouškem Arsenalu jsem od roku 2008 a letos se mi konečně splnil sen a s přítelkyní a kamarádem jsme si vyrazili na zápas proti Portu. Byla to zároveň moje první návštěva Londýna, takže jsme vyrazili již v neděli a volné