Wilshere po zápase s ManCity

Jack Wilshere odpovídal na dotazy novinářů po remíze 2-2 s Manchesterem City.

o těžce vybojované remíze…

Velmi brzy jsme ztratili hráče a na to se těžko odpovídá. City zažilo během týdne velké zklamání, ale poté, co se dostali do vedení 2-1, jsme předvedli dobrý charakter a vrátili se do zápasu.

o ztrátě Welbecka…

Je to útočný hráč, takže nám ve finální třetině chybělo něco extra, samozřejmě nám chyběl. Pro mě to bylo příjemné dostat se na hřiště, ale pokud ztratíte hráče jako je Danny, tak vám prostě bude něco scházet.

o jeho návratu…

Jako hráč chcete hrát zápasy jako je tento. Když utkání začalo, pomyslel jsem si, že je velmi intenzivní, a to je přesně to, co potřebuji. Naštěstí jsem se dostal na hřiště a připsal si dalších 70 minut, takže jsem šťastný.

o Aston Ville…

Rádi bychom vyhráli co nejvíce domácích zápasů. Nevím co se letos stalo s Aston Villou, ale neočekávám, že přijedou a nechají se jen tak porazit. Před pár týdny jsme prohlásili, že nechceme skončit čtvrtí, že se chceme vyhnout kvalifikaci do LM. Chceme tam postoupit přímo a užít si sezónu bez toho, abychom museli ještě předtím hrát další důležitý zápas.