FT Arsenal 1:1 Monaco (5:4 pen.)

Arsenal na závěr přípravy porazil na penalty AS Monaco. Během standardní hrací doby se trefil Eddie Nketiah. Rozhodující penaltu pak proměnil Gabriel.

Komentáře

  1. Pronger (karma: 3317) #1

    Partey when he was at Atletico Madrid he was never injured but when he moved to Arsenal he picks injury after injury and same applies to Zinchenko, and Jesus.
    Something is wrong at the training center or the facilities that the players use. This matter has to be investigated.

    Co myslíte, může na tom něco být? Vlastně i Rice už měl své první problémy.

    |
      • lord17 (karma: 2957) #1

        Aj mňa by to zaujímalo, Jesus a Zinny boli zranený aj v City :)) čiže asi tak a treba pripomenúť, že budeme meniť aj lekára, keďže tento odchádza do United

        |
      • Pronger (karma: 3317) #1

        byl to jen komentář na fb. Ale ono fakt není normální, kolik zranění za poslední dobu tady máme. A je jedno zda trénoval AW, Emery nebo MA, pořád se něco objeví

        |
  2. Feri (karma: 8241) #1

    – Za me je videt, ze Arteta chce silny kvalitni tym typu City, aby mel na lavicce hrace kvalitativne tlacici na zaklad. Tohle mimochodem byl nas asi nejvetsi problem minuly rok a jak zacal nastupovat treba Holding a dalsi, slo to do haje. Stejne pak, kdyz se nedarilo, tak na lavicce nebyli hraci, kteri by to ozivili – viz Vieira, kdy to casto slo spise dolu.
    – Z toho duvodu prisel univerzalni Havertz ci Timber. Ted je zajem i o Rayu na vytvoreni konkurence.
    – V utoku mame Jesuse jednicku. Pak Nketiah/Balogun/Havertz/Trossard/Martinelli. Za me tohle neni uplne TOP slozeni, obzvlast, kdyz je Jesus zranen na cca 1-2 mesice pri nejlepsim. Balogun je na odchodu a ostatni tam pro me nejsou TOP hroti. Ja bych osobne bral klidne prodej Baloguna i Nketiah a prichod 1 TOP hrota.

    |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      My proste potrebujeme top hrot čo tam dorazí aj škaredé lopty z neviem akej ťažkej pozície …. Havertz hrot nikdy nebude , Baloguna by som chcel vidieť ale zrejme je na odchode , Nketiah mne nepríde ako hráč ktorý by mal nahradiť Jesusa …možno góly od neho prídu tak ako minulý rok ale v medzihre je proste slabý tam Jesus vynikal , Trossard je tvorivý hráč typu cazorla čo môže hrať zálohu a krídlo ale nemôže hrať hrot , no a Martinelli o tomu by som sa možno najviac prikláňal z týchto hráčov keď sa bavíme o hrote lenže ani on nieje čistý hrot ale krídlo čiže nikto z nich nieje záruka a poriadny bombardér ktorého nám tak dlho už treba na hrot …. Sú tam mená ako Vlahovic aj keď dobrú sezónu nemal ..ďalej je tam za mňa ideálny hrot Toney lenže ten má zákaz hrať …no ďalej možno Watkins ale Aston villa si ho nepustí plus ak hej tak 60-70 miliónov určite budú chcieť … No a ďalej možno ten Kolo Muani lenže ten tiež bude tak za 70-80 miliónov keďže má ešte zmluvu … No nieje to dnes s tými útočníkmi jednoduché to treba priznať lenže hrot nám proste treba to je jediná slabina v tíme a myslím že to vidia všetci a nieje to žiadny hejt k Jesusovi alebo Nketiahovi jednoducho potrebujeme po dlhom čase zabijaka na hrot čo da 20 + gólov len v lige

      |
          • Petr Fronek (karma: 1865) #1

            Nepotřebovali ho na několik předchozích titulů a Liverpool taky nikoho takového nepotřeboval. My máme ty zabijáky na křídlech, Saka i Gabi dali každý víc gólů než všechny jejich křídla i s KDB dohromady. Jsou týmy co toho zabijáka mají a je jim to k hovnu.

            |
          • Mustafi95 (karma: 70) #1

            A čo tak záložníka niekoho box to box ? Čo spraví prechod medzi obranou a útokom ? Lebo podľa mňa takého nemáme …. Taký bol Aaron Ramsey či Cazorla ale teraz proste tam nič také nieje …Thomas je DM , Rice je DM a Odegaard je čisté CAM …. Ten Kudus by bol rozhodne zaujímavý hráč keďže vie hrať či zálohu či hrot

            |
          • Petr Fronek (karma: 1865) #1

            Já jsem spokojený s Havertzem, poslední dva zápasy už vypadal dobře a včera se mi líbil i Rice, hrál tam poprvé a nevypadalo to špatně, Granit taky nehrál na té pozici okamžitě dobře. A hlavně nejlepší hráč přípravy Trossard, ten by taky neměl mít problém.

            |
      • zdarnazdar (karma: 86) #1

        Já by sem bral Watkinse všema deseti, jestli to vypadá s Jesusem na delší rekonvalescenci. Tím spis když se Watkins vyjádřil, že je fanousek Arsenalu

        |
      • Jakub Mareš (karma: 3027) #1

        Nikoho takového nepotřebujeme, máme světová křídla a MO se o góly postarají. Náš herní styl potřebuje někoho kdo umí presovat a má nadstandartní hru s míčem, prostě někoho na falšenou 9 kdo si bude chodit i hluboko pro balón a může vepředu rotovat napříč a samozřejmě i přidá nějaké ty fíky.
        Nám by Haaland i uškodil jeho mezihra je tragická (asi se v tom bude pod Pepkem zlepšovat ale kdo ví), a jinak on je to taky slušný palič kamarád co fandí Dortmundu mi vždycky vyprávěl co všechno zvládl zahodit.

        A svoje tvrzení zde i podpořím pár fakty
        – 2019/2020 mistrem je Liverpool s Firminhem na hrotu s neuvěřitelnými 9-ti góly
        – 2020/2021 mistrem je city a nejlepším střelcem je záložník Gundogan
        – 2021/2022 mistrem je city a nejlepším střelcem je de Bruyne
        -2022/2023 ano Haaland, ALE MC nastřílelo 94 branek, Arsenal 88 branek

        Takže proč potřebujeme TOP hrota ultimátního borce co dá 20 gólů za sezonu, když v útoku ten problém nemáme, titul jsme si prohráli úplně jinde.

        |
        • Mustafi95 (karma: 70) #1

          A čo tak skúsiť dať na hrot ako falošnú 9 Smitha Rowa ? On je stále v pohybe môže si zbiehat do stredu poľa po lopty kombinovať atď ….za mňa to môže byť veľmi zaujímavé a on zakončenie má či z prvej či z dorážky … Rozhodne zaujímavejšia voľba ako Kai na hrote

          |
          • Jakub Mareš (karma: 3027) #1

            Kai mi tam příjde jako zajímavější, přece jenom je kvalitní ve vzduchu a když zůstane nahoře tak by mohl být schopný sebrat dlouhý nákop od obrany, brankáře když se dostaneme pod tlak.
            Ale ESR by podle mně falešnou devítku taky mohl kvalitně zahrát.

            |
    • Pronger (karma: 3317) #1

      Ono by pro Aarona bohatě stačilo, když by si přečetl ty informace, že má přijít Raya. Neříkám, že klub schválně pouští nějaké nesmysly ven, ale i to pro něj a Arsenal může být dobrý, že začne ještě více makat.

      |
  3. nico3009 (karma: 15) #1

    Mě to nedá, ale nikdo nečetl rozhovor s Aaronem, že přišli o nenarozené miminko? To prostě s psychikou a výkony zamává

    |
  4. killerhammer (karma: 6980) #1

    Aktuálne nemáme team nastavený tak aby produkoval finálku na jediného útočníka.
    Arteta útok vystaval na veľa hráčoch, na rotáciách, vytváraní chaosu. O zakončenie sa pokúša prakticky každý. Do vápna nabieha množstvo hráčov.
    Príde mi to ako ešte agresívnejší útočný štýl ako produkuje Guardiola v City.
    Neviem, či sa s týmto futbalom dá vyhrať Liga Majstrov (však aj Guardiola po rokoch nakoniec zasa kúpil klasického útočníka – a konečne to vyhral).
    Len zopakujem, že náš najväčší problém teraz nie je útok, ale prepínanie z útoku do obrany. Sú tam diery, vysoko postavení hráči, individuálne chyby.
    Ak sa toto nezlepší po začiatku sezóny, tak v Lige Majstrov veľa neuhráme.
    Ale nechám sa prekvapiť!

    |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Čo sa týka toho prechodu v tom s tebou súhlasím sú tam diery a málo pohybu …chýba moment prekvapenia hlavne v zálohe mi to príde že prihrávky idú hlavne do zadu a nikto sa nesnaží nič vymyslieť ale tak uvidíme verím že to bude lepšie

      |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Minuska si môžete strčiť viete kam keď tomu nerozumiete …všade vedia že nám treba hrot len tu pár deti čo má za potrebu minuskovat si myslí že hrot netreba ….bravoo 👍👍

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.