Statistiky zápasu

Střely celkem

22

7

Střely na bránu

7

4

Rohových kopů

8

4

Faulů

9

7

Arsenal: Cech, Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal, Elneny, Xhaka, Iwobi, Alexis, Lucas, Giroud

Subs: Ospina, Maitland-Niles, Mustafi, Coquelin, The Jeff, Ramsey, Oxlade-Chamberlain

Crystal Palace: Hennessey; Kelly, Dann (c), Tomkins, Ward; Cabaye, Flamini, Puncheon; Townsend, Zaha; Benteke

Subs: Speroni, Fryers, Husin, Mutch, Sako, Lee, Campbell

Komentáře

  1. Jakub (karma: -405) #1

    Až na ten tlak CP po druhym golu zatím parádní výkon… Doufám že Aaron konečně něco předvede…

    |
  2. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    Na Alexisovi je až moc vidět, jak chce dát gól… tak snad mu tam padne, už jenom pro jeho sebevědomí.

    |
  3. Zbyna (karma: 2721) #1

    Ja ldybych to nerikal, 2:0.
    Je treba zapracovat na zakoncovani, je to bida.

    |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Mně štve Alexis jak se vzteká když mu někdo nenahraje… To si nesmí dovolit prostě nikdo!!!

    |
    • monkej (karma: 20) #1

      Ano, aj mna uz zacina vytacat to jeho chovanie, ked nedostane prihravku, alebo sa niekomu nieco nepodari. Pripomina mi Ronalda niekedy.

      |
    • Avatar photo
      Pulec (karma: 2168) #1

      On se nevzteka, ze mu to nenahraji, on se vzteka jelikoz mu to nejsou schopni nahrat a nema si to s kym dat. Ta jeho frustrace pak vyusti v to, ze to taha sam a lita bezhlave napric hristem po pulici care. Navic tam toho dnes docela zazdil. Myslim, ze mu tam chybel Mesut…

      |
      • Avatar photo
        valka_05 (karma: 470) #1

        hej hlavna vec že dnes tolko akcii Sanchez zbrdil že nespočitam na prstoch jednej ruky…prehaňa to dakedy

        |
  5. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Tohle nepromnování šancí je napováženou proti silným týmům jako je Bayern tolik šančí mít nebudem pokud chceme postoupit

    |
  6. midifilo (karma: 262) #1

    Jinak povinná výhra a docela pěkný zápas od nás,ale obrana soupeře zasloužila výprask. Trochu mě štve los,my hrajeme stejně jako palace uz pozítří a taková chelska má až za 4 dny exkurzy kurníku,tak doufám že náš rekord zůstane „jen“ vyrovnán. COYG

    |
  7. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    Zasloužené 3 body, škoda jen že to skončilo pouze o 2 góly. Hra měla spád, byly tam pěkné rychlé kombinace a hromada neproměněných šancí. Tak trochu paradoxně nejlepší na place soupeřův gólman.
    Snad jsme pošetřili nějaké síly, za 50 hod hrajeme znovu.

    |
  8. Avatar photo
    Pulec (karma: 2168) #1

    Po dlouhe dobe jsem se dostal ke sledovani zapasu, ale takovou bidu jsem fakt necekl. Nevim, jestli byli kluci nekde chlastat, ale nastesti ti zoufalci z CP nemaji v PL co delat a podle toho kladli odpor. Tolik chyb, nepresnosti, laxnosti a naivity sem dlouho nevidel. Jednim slovem se da dnesni vykon, bez ohledu na vyslek a povinne tri body, shrnout jako ostuda. Byt tam dneska na Emirates tak jdu za Gazidisem, at mi vrati prachy za listek.

    |
  9. Avatar photo
    yen56 (karma: 1575) #1

    MOTM Xhaka, velice dobře zahrál i Iwobi. Alexis se snažil, ale měl dnes cosi smůlu. Palec nahoru i Čechovi, který sice povětšinu zápasu akorát moknul, ale když bylo třeba, podržel.

    |
    • Avatar photo
      Boby (karma: 865) #1

      …sorka yen,ale MOTM jednoznačne Oli…rozhodol už druhý zápas po sebe,v minulom dokonca u nás na stránke dostal aj celkom trápne hodnotenie,dnes nám opäť v podstate zachránil riť víťazným „gólikom“,a to neskutočným spôsobom…Xhaka už druhý zápas po sebe skvelý výkon,ale u mňa má smolu,musel by popri Oliho góle,dať „pumelicu do vinkla z pol hriska“ ;o)…

      |
  10. Japanas (karma: 3891) #1

    Když jsem si odpoledne přečetl sestavu, trochu jsem se škrábal na hlavě, ale jak začal zápas, tak se začaly rozplývat i obavy a v půlce jsem si byl jistý, že to bude za tři body. Dnes jsem v základu neviděl hráče, který by se mi na hřišti nelíbil. Petr udělal, co měl, celá obrana bez chyby….a Nacho is back ! Mezihra výborná, Mesuta mám rád, ale dnes mi nechyběl ani minutu. Oliho zážitkový gól, spousta krásných akcí a gólovek (nevyužitých, ale přece…), absolutní dominance na hřišti, nasazení, akce prováděné v rychlosti,….a navíc sestava, která na sebe moc zvyklá není.
    Já jsem spokojený, vyhrát jsme museli, vyhráli jsme a ještě kvalitně…..bohužel, příště musíme vyhrát zase, letos je to nářez…

    |
  11. mc1897 (karma: 877) #1

    Jedno ale velmi nechapem. Preco hrali dnes obe kridla cez nohu ? Kludne mohol hrat Alexis napravo a Lucas nalavo. Lucasovi ta prava noha evidentne nejde az tak dobre, aby mohol hrat plnohodnotne napravo.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Já myslel, že je to nejprve záměr, aby si to mohli navést na střelu. Ale to se nestalo snad ani jednou. Taky bych je viděl opačně, když je na hrotu Oli, hlavně aby mohli lépe centrovat.

      |
  12. msturm (karma: 1196) #1

    Překvapivě jsme hráli mnohem aktivněji s Iwobim na AM než poslední dobou s Mesutem

    |
  13. LUBOMIR (karma: 1227) #1

    Tym, ktori vedia ocenit ciernu pracu pri futbale urcite neusiel sklz pred prvym golom (9), takyto pristup casto nasim hracom chyba – takto potrebujeme bojovat!

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.