Ancelotti : Budeme hrát stejně jako v listopadu

alt

 

Již jen pár hodin nás dělí od londýnského derby, kdy na Stamford Bridge změří své síly týmy Arsenalu a Chelsea. Trenér Chelsea nemá pochybnosti o tom, že jeho tým získá tři body, když zopakuje výkon jako v listopadu na Emirates Stadium.

 

„Uděláme vše pro zopakování toho výsledku.“

 

„V posledním utkání jsme zahráli výborně takticky, protože Arsenal má výborné středopolaře – Fabregase, Nasriho, Arshavina – nemůžeme jim dát prostor pro rozehrávku. Od začátku musíme uplatnit pressing a zmenšit herní území.“

 

„Naše herní styly jsou odlišné, oni využívají ke kontrole hry hodně záložníků, také dávají hodně branek.“

 

Chelsea si v poslední době nevede nejlépe, ze třiceti možných bodů získala jenom devatenáct. Po dnešním zápase s Pompej je předstihl United a Chelsea aktuálně na druhém místě ztrácí jeden bod.

 

„Nemysleli jsme po utkání s Arsenalem, že to bude jednoduché. United měl také hodně problémů, i my jsme nehráli nejlépe, ale také ne špatně. Dvakrát jsme vyhráli, remizovali s Evertonem, West Hamem, Birminghamem, prohráli se Citizens, to není tak špatné.“

 

Ancelotti se může spoléhat na hráče, kteří se již vrátili z Afrického poháru. Nedostupný z důvodu zranění je pouze Essien a tak všechno nasvědčuje, že v dnes uvidíme opět útočné duo Anelka – Drogba.

 

„To je důležité, ta dvojice si před odjezdem Drogby vedla skvěle. Jsem spokojený, že s nimi mohu opět počítat, odvádějí dobrou práci. Anelka je výborný hráč, jsem z jeho výkonů spokojený“.


/ChelseaFC.com/