Arsene Wenger o výkonu Oxlade Chamberlaina, Frimponga a Coquelina

 

Arsenal vypadl z Carling Cupu, ale co je pozitivní jsou vynikající výkony mladých hráčů. Na pozápasové konferenci manažer Arsenalu Arsene Wenger  pochválil Alexe Oxlade Chamberlaina. „Mladý Angličan přinesl do utkání s City něco „zvláštního“, a jde konzistentně nahoru“, řekl Wenger.

Ani duo záložníků Emmanuel Frimpong a Francis Coquelin nezůstalo pozadu. Šéf Arsenalu prohlásil, že oba mladíci bojovali velmi tvrdě proti zkušeným záložníkům Roberta Manciniho.

O středu hřiště: „Cítím, že jsme udělali dobře, když jsme postavili Frimponga a Coquelina, kteří bojovali velmi tvrdě. Musím říct, že jsme byli i velice mobilní ve středu.

Někdy nám chybělo trochu kreativity do poslední třetiny hřiště, a to zejména v posledních dvaceti minutách, kdy jsem cítil, že byl dostatek prostoru, abychom byli nebezpečný. Někdy nám chyběla přesnost ve finální fázi.

Nemohou ale vytknout týmu nic. Tým ukázal srdce, kvalitu a chuť. Na konci zápasu to už bylo frustrující pro hráče, kteří nebyli odměněni za svoji práci.“


/Thegunnighawk.com/