Arshavin : Kritika mě ničila

 

Díky uživateli Devill14 zde máme další článek z arsenal.com. 

 

Andrey Arshavin se v této sezoně potýkal se dvěma faktory, které ho srážely : ztráta formy a kritika od medií.

Ruský záložník nezačal sezonu vůbec špatně, ale ke konci roku jeho góly a asistence vymizely.

Arshavin na přelomu roku ztratil místo v sestavě a podle Wengera byla jeho forma na bodu mrazu. Nicméně v posledních týdnech se devětadvacetiletý hráč dostává zpět do formy a jeho nádherný gól z minulého týdne proti Barceloně zajistil vítězství.

Bude-li mít Arshavin formu, bude mít obrovský přínos pro celý tým, který momentálně bojuje o poháry na všech čtyřech frontách. Sám hráč se domnívá, že jeho ztráta formy byla zapříčiněna především tiskem.

„Myslím si, že to byla kombinace mé formy s medii, které mě všude naháněly“, řekl Arshavin.

„Pravidelně se ode mne očekává něco více a je dobré to slýchávat, protože pouze od dobrých hráčů se vyžaduje něco extra.“

Arshavin má momentálně hlavní cíl a to ten, že chce získat zpět své místo pro nejdůležitější zápasy. Proti Barceloně začal na střídačce, ale později může s Arsenalem klidně pozvednout pohár.

„Pro velký klub je to normální situace, že hráči soutěží o své místa v sestavě. Nemám nic proti Nasrimu a Walcottovi, pouze se snažím hrát v nejlepší formě“.

„Musíme se společně soustředit na každý zápas a doufat, že získáme v tomto měsíci první trofej. Dále nám už budou zbývat pouze tři poháry“.

„Nemyslím si, že to bude lehčí, protože budeme hrát na Barceloně a na konci sezony je to vždy těžší než na začátku nebo uprostřed“.

 

 

/arsenal.com/