Bellerin se po Monaku vrací zpět na nohy

Hector promluvil s médii po vítězství nad Evertonem.

O vítězství

Byla to dnes těžká hra. Dnes bylo důležité zvítězit a dostat se zpět na nohy, takže jsem rád, že jsme dnes do toho dali vše a vyhráli jsme.

Jak důležité bylo odčinit zápas s Monakem

Bylo to velmi důležité pro všechny. Fanoušci si zasloužili vítězství po středečním výkonu, ale bylo to důležité i pro nás. Musíme se dostat zpět na vítěznou vlnu. Je to opravdu velmi, velmi důležité vítězství, takže jsem rád, že jsme to dokázali.

Jaký je život mladého hráče Arsenalu

Je úžasný. Každý den trénuji se skvělými hráči, dostávám příležitosi na hřišti a všechno okolo jako hráči a trenéři jsou úžasní. Jsem opravdu vděčný za každou příležitost, kterou dostanu a snažím se je všechny využít, jak nejlépe umím.

Čeho může tým dosáhnout

Musíme se snažit, jak nejlépe umíme. Hrajeme o body, takže se musíme více snažit a udělat maximum ve všech soutěžích. Věříme si na Monako. Když mohli oni dát na venkovním hřišti 3 góly, tak je můžeme dát i my. Ještě jsme nic neztratili. Musíme se jen snažit jako tým.

O dotáhnutí se na City

Jsou to jen 4 body. V lize je mnoho zápasů, takže je důležité, že hrajeme, jak nejlépe umíme i v těch velkých zápasech. Ukázali jsme, že umíme hrát i proti těm nejlepším, což je to nejlepší, co můžeme udělat.

O hře před velkým obecenstvem

To je něco, co je ze začátku velmi těžké pro mladého hráče. Nejste na to zvyklý, ale jakmile poznáte své spoluhráče, tak prostě jen hrajete fotbal. Tlak na začátku je důležitá věc, které musíte čelit.

Kdo Vám nejvíce pomáhal

Všichni byli skvělí, zejména Per a Santi. Mikel mi taky velmi pomohl. Teď už se cítím mnohem lépe, mnohem jistěji díky ním. Vlastně mohu řící, že všichni byli na mě hodní.

O šanci proti Evertonu

Věděl jsem, že to Mesut na mě posune, ale Jagielka to dobře zablokoval. Měl jsem svoji šanci, někdy to vyjde a někdy zase ne. Důležité je se nabízet v útoku. Měl jsem šanci, ale doufám, že příště to půjde do brány.

 

/arsenal.com/