Bellerin – všem jsme ukázali, že dokážeme zareagovat na špatný výsledek

Po výprasku na Anfieldu jsme v sobotu na Emirates smazali dominantním výkonem letos slabý Bournemouth

Bellerin po vítězném zápase předstoupil před novináře a odpovídal na kritiku po zpackaném zápase s Liverpoolem a o jeho pocitu zadostiučinění ze svého výkonu, kterým přispěl k udržení čistého konta.

o důležitosti velkého vítězství…

Před tímto zápasem jsme si prošli velmi náročným obdobím, kdy jsme prohráli v PL dva zápasy, byla to těžká doba, každý to ví. Bylo jen na nás, abychom přišli se správným přístupem a správným plánem a aby každý předvedl svůj nejlepší výkon. Všichni odevzdali na hřišti 100%, což se projevilo jak ve hře, tak na výsledku.

zda jsme mohli dát branek i více…

Ano, ale musíme být spokojení s tím, co máme. Jsme šťastní za čisté konto, protože je to pro nás velmi důležité. V posledním zápase jsme dostali dost branek takže pro nás bylo důležité zůstat silní v obraně. Máme to v sobě a dokud vítězíte tímto způsobem, jako my v sobotu, máte z toho dobrý pocit bez ohledu na celkové skóre.

jak moc ranila kritika po Liverpoolu…

Myslím, že to bylo plně zasloužené. Nehráli jsme na 100% a nehráli jsme tak, jak by měl hrát Arsenal. Musíme se k tomu postavit čelem a víme, že se musíme zlepšit. Myslím si, že jsme v tomto zápase ukázali, že na to dokážeme zareagovat. Věděli jsme, že to, co jsme předvedli, bylo špatné a potřebovali jsme to odčinit. Myslím, že jsme to na hřišti předvedli a ukázali dobrý comeback.

o tom, že příští týden bude čelit Alvaro Moratovi…

Je to skvělý hráč. Hrál jsem s ním párkrát v reprezentaci, ale spoustu lidí mělo pochyby, protože Diego Costa byl v posledních sezónách velmi dobrý. Je to obrovský tlak, hrát za Chelsea a předvádět tam dobré výkony, on je ale skvělým hráčem, daří se mu a jsem za něj rád.

o Chelsea…

V tuto chvíli je každý zápas důležitý. Ve čtvrtek nás čeká Evropská Liga, která je také důležitá. Musíme do turnaje dobře vstoupit a první zápas bude pro nás velmi důležitý. Až potom můžeme myslet na neděli.

/arsenal.com/