Bendtner lituje zastaveného přestupu

Útočník Arsenalu Nicklas Bendtner prozradil pro dánské noviny BT, že byl extrémně zklamán, když Arsene Wenger v létě zablokoval jeho permanentní přestup.

Bendtner strávil předcházející dvě sezóny na hostování v Sunderlandu a v Juventusu. Tento rok ale za Arsenal nastupuje pouze sporadicky.

Pětadvacetiletý útočník měl v poslední den přestupového okna nakročeno do Crystal Palace, ale Gunners tento přestup zarazili, protože se jim nepodařilo přivést jiného útočníka.

“Byl jsem extrémně zklamaný, když mi Arsene zavolal, byl jsem připravený přestoupit,“ řekl Bendtner, který byl taktéž spojován s Hullem City a Eintrachtem Frankfurt.

“Vlastně jsem si myslel, že si mě nechtějí nechat. Vše bylo dané. Tři kluby pouze čekali na to, až akceptuji jednu z jejich nabídek.“

Bendtner tuto sezónu nastoupil od začátku utkání pouze do Capital One Cupu a tvrdí, že kvůli nedostatku příležitostí musel o svou šanci předvést se bojovat ještě intenzivněji.

Dodal: “Musel jsem bojovat dvakrát tak tvrdě v každém zápase, a musel jsem skórovat, abych dokázal, že si zajistím šanci od začátku zápasu.“

“Je to složité. Téměř rok jsem si skoro nezahrál kvůli zranění, a ani jsem neměl před sezónou pořádnou přípravu s ostatními v týmu.“

 

/Skysports.com/