Cazorla podstoupí další operaci

Návrat Santiho Cazorly na trávníky se odkládá. Španělský záložník se znovu potýká s bolestmi v kotníku, kvůli čemuž bude muset odstoupit již devátou operaci od zranění Achillovy šlachy. Dvaatřicetiletý fotbalista zveřejnil informaci na sociálních sítích.

Cazorla se měl v dresu Gunners opět objevit začátkem následujícího roku. Smělý plán vypadal reálně, vždyť i Arséne Wenger postupně potvrzoval, že by měl být v lednu připravený a trénovat s týmem.

Ve středu však Santi Cazorla na twitterovém účtu sdělil nepříjemnou informaci. „Kvůli bolestem šlachy, které mě trápily v posledních dnech, budu muset podstoupit další operaci a oddálit tak návrat na hřiště,“ stojí v prohlášení oblíbeného hráče na sociální síti.

Cazorlu čeká již devátá operace za poslední rok, přesto zůstává stále optimistický. „Zachovávám si nadšení a motivaci, abych si byl znovu schopný užívat velkou vášeň, kterou je fotbal,“ podotkl borec, který do Londýna přišel v srpnu 2012.

Kreativní záložník za Arsenal naposledy nastoupil v říjnu 2016, kdy byl přímým účastníkem výhry nad Ludogorecem v poměru 6:0. Na svůj další zápas si však nyní musí počkat zase o něco déle.