Čech – Jsem rád za svůj přínos

Petr Čech předvedl další ze skvělých výkonů v zápase proti Watfordu. Pomohl týmu k výhře 3-1 a po zápase prohodil pár slov s novináři.

zda se konečně pro Arsenal sezóna rozběhla…
V první půli určitě, protože se nám velmi dařilo. Vstřelili jsme 3 branky a měli jsme dát i další. Mohli jsme se trefit v druhé půli za stavu 3-0. Jsou velmi dobrým týmem, takže se snažili se zápasem ještě něco udělat. Ve výsledku byla druhá půle o moc těžší. Hráli dobře, změnili formaci a dostali nás pod větší tlak. Chtěli jsme v druhém poločase vstřelit další branku, abychom jim vzali šanci se vrátit do zápasu. Bohužel se jim podařilo dát gól a zápas se tak stal mnohem živějším.

o jeho zákrocích v napjatém druhém poločase…
Každý musí přidat svou trošku, aby pomohl týmu získat tři body. Jsem za svůj dnešní příspěvek rád. Samozřejmě nejsem rád, že jsme dostali branku, protože jsem si v první půli pomyslel, že se nám fakt daří a bylo by příjemné udržet čisté konto. Vítězství je vítězství, museli jsme zareagovat po úvodních dvou zápasech bez výhry. Získali jsme důležité tři body.

o reprezentační přestávce…
Každé vítězství vás dostane na správnou vlnu. Teď je jen škoda, že přišla reprezentační přestávka. Občas, když si připíšete důležité vítězství, tak byste rád hned hrál další zápas. Nyní nastává dvoutýdenní přestávka a my se musíme zaměřit na vítězství v našem domácím zápase.

o šancích Arsenalu na ligový titul…
Ještě je před námi 35 zápasů. Jako každý budeme bojovat ve všech zápasech, abychom zvítězili a byli ve hře do posledního výkopu. Minulou sezónu to nebylo jednoduché. Každý den pracujete, abyste byl připraven na víkend a i na zápasy v týdnu a na všechny zápasy, které přijdou. Víme, že nejsme vyjímkou. Chceme vyhrát titul a chceme se bít na čele Premier League. To neskrýváme. Všichni ostatní se o to budou pokoušet taky, takže se budeme snažit ze sebe dostat to nejlepší.