Cesc: Musíme pokračovat v sérii neporazitelnosti

 

Kapitán Arsenalu Francesc Fabregas, jenž zažívá skvělý návrat na fotbalové trávníky po čtyřměsíčním výpadku, je přesvědčen o tom, že Kanonýři udělají vše pro to, aby ve zbylých zápasech letošní sezóny posbírali co nejvíce bodů.

Španělský záložník od listopadu, kdy převzal kapitánskou pásku, ještě se svým týmem na hřišti neprohrál. A přes poněkud zpackané období, kdy se Arsenalu nedařilo a již dlouho má tak pouze teoretickou šanci ukončit čekání na titul, chce se svými spoluhráči zakončit sezónu pozitivně.
 
V poslední době jsou naše výsledky dobré, ovšem to ještě vůbec nic neznamená,“ říká Cesc.
 
„Chceme vyhrát všechna zbývající utkání.“
 
„Řekli jsme si, že již žádné další klání neprohrajeme, a přesně to se snažíme plnit. Samozřejmě, nemůžeme s naprostou jistotou tvrdit, že se nám to skutečně povede, ovšem je to našim cílem. V posledních pár týdnech se nám to daří, takže musíme prostě jen prokračovat dále ve stejném trendu.“
 
Reprezentant Španělska se také těší na nové výzvy, které pro Wengerův tým představují následující důležitá utkání s Villarealem, Chelsea a Liverpoolem ve třech různých soutěžích.
 
„Je před námi skvělých 10 dnů. Odehrajeme v nich tři důležité zápasy pro nás i klub, které rozhodnou o závěru sezóny a kam až se můžeme dostat.“

„A pokud budeme pokračovat tak, jak se nám to daří v poslední době, jsem si jist, že můžeme uspět.“
 
/goal.com/