Gameiro spojován s Arsenalem a Tott*nhamem

Kevin Gameiro, 23letý francouzský útočník, t.č. hrající francouzkou Lique 1 za Lorient je spojovám s přestupem na ostrovy. 

Útočník byl zřejmě sledován skauty Arsenalu, které poslal Arsene Wenger aby sledovali jeho zlepšení, a ty tento francouz zaujal. Tento mladý hráč letos nastoupil k 26 zápasům, ve kterých skóroval 17x a připsa si další 3 asistence. Jeho vyrovnanost výkonů taktéž zaujala skauty Arsenalu, když se nenechal ovlivnit spekulacemi o jeho odchodu a nadále skóroval.

Gameiro je rychlý a energický hráč s dobrým driblingem, které prokazuje ve videu níže. Má smlouvu s Lorientem do konce sezony  2011/2012, ale prezident klubu Loic Fery přiznal, že jej pravděpodobně budou muset nechat jít. 

Je pravda, že dumáme nad třemi možnostmi. Nechat ho odejít až mu vyprší kontrakt, prodat ho v létě, nebo prodloužit jeho smlouvu, ale to poslední není příliš pravděpodobné, protože jsme mu předložili několik neuvěřitelných nabídek, ale on odmítl.“

V srpnu Fery řekl: „Neexistuje neprodejný hráč. Hráči jako Gameiro a další můžou a budou odcházet, ikdyž bychom si je raději nechali.“

Tott*nham se o hráče začal zajímat na konci roku 2010, ale dosud nic nepodnikl. Arsenal byl s hráčem ceněnným okolo 10-15 milionů Ł silně spojován. Fakt že odmítl několik nabídek smlouvy od současného klubu naznačuje, že má vyhlídnuté něco jiného. Lorient samozřejmě raději prodá hráče nyní, než aby později odešel bez náhrady.

{youtube}XDKZgRM-0JA{/youtube}

Zdroj: /football-talk/