Hill-Wood : Chceme Schwarzera

 

Sky Sports dnes citoval prezidenta Arsenalu Hill-Wooda, podle kterého chce Arsenal získat brankáře Fulhamu Marka Schwarzera.

 

 

Hill-Wood potvrdil novinářům, že vedení The Gunners zahájilo kroky nezbytné pro získání brankáře Schwarzera. Zatím ale tým z Craven Cottage na nabídku Arsenalu nepřistoupil.

 

„Předložili jsme nabídku za Schwarzera. Zatím to vypadá, že Fulham nemá na jeho prodeji zájem. Musíme však doufat, že v budoucnu vedení Fulhama svůj názor změní“, řekl prezident Arsenalu.

 

Nehledíc na svůj věk je Schwarzer experty řazen mezi špičku brankářů v Premier League. Vlastně i díky jemu měl Fulham tak úspěšnou sezónu v Evropské lize.

 

Vyjádření prezidenta Hill-Wooda tak dává naději mnoha fanouškům, kteří dlouhodobě nesouhlasí s Almuniou a Fabianskim na postu jedničky, resp. brankářské dvojky The Gunners. Pokud přijde Schwarzer, je jasné, že jeden z uvedené dvojice by se musel stát „trojkou“, s čímž pravděpodobně nebude souhlasit. Jednou z možností je pak odchod Almunii do jiného klubu a hostování Fabianského za účelem získání potřebných zkušeností.

 

 

/SkySports, vlastní/