Hodnocení hráčů po zápase s Blackburnem

 

Arsenal remizoval na Emirates Stadium s Blackburnem.

 

Almunia: 2 – Stejně jako s West Bromem měl velmi málo na práci. Ale v prvním případě to byla pohroma, když měl zablokovat snadnou střelu Olsona a podruhé když vyběhl z brány, aby vyboxoval míč, ale trefil pouze záda hráče Blackburnu, který mohl snadno spadnout a dožadovat se penalty.

Koscielny: 6,5 – Pošetile daroval soupeři volný kop v 22. minutě, ale měl i několik dobrých zablokování jak hra pokračovala včetně perfektní hlavičky v 44. minutě.

Squillaci: 6,5 – Celkově neudělal nic přímo špatně, ale v několika případech rychlostně nestačil.

Clichy: 7 – Báječný zápas Gaela, který si dobře vedl při průnicích směrem dopředu a byl velmi, velmi dobrý v obranné fázi.

Sagna: 5,5 – Špatné bránění, David Hoilett mu na pravé straně dělal velké problémy, a také předvedl několik velmi špatných centrů. Bacary se potřebuje dostat zpět do formy, protože i jeho zápas s West Bromem patřil k těm špatným.

Wilshere: 6 – Občas nejistě bránil a minul bránu při skvělé gólové příležitosti v 28. minutě.

Arshavin: 8 – Andrey byl dnes jedním ze čtyř nejlepších hráčů na hřišti. Plný energie, velmi kreativní na své levé straně a způsob, jakým zastavil Blackburn v 39. minutě a zblokoval centr na roh je přesně to, co od něj chceme vidět.

Song: 6 – V záloze se mu nedařilo, hlavně po zranění kolene v druhé půli. Vypadal pomalý, ne 100% fit a zkazil několik snadných přihrávek.

Nasri: 6,5 – Utrpěl nebezpečně vypadající ránu do hlavy, ale pokračoval ve hře a zúčastnil se téměř všech útočných akcí. Fenomenální postup s míčem v 53. minutě, ale poté už vypadal unaveně než přepustil místo Nicklasovi v 78. minutě.

Walcott: 6,5 – Theo měl skvělý první poločas, v prvních deseti minutách získal roh, skvěle zacentroval a donutil brankáře Blackburnu k zákroku. Naneštěstí byl velmi nevýrazný v druhém poločase, ale je skvělé opět vidět na hřišti jeho rychlost.

van Persie: 6 – Pokud statistika nekecá, měl Robin za celý zápas pouze jednu střelu na bránu – v 64. minutě. Moc nechybělo jeho hlavičce v poslední části zápasu, ale bylo vidět, že mu role osamělého útočníka moc nesvědčí.

(Subs)

Fabregas, Bendtner, Chamakh: 6 – Střídající hráči toho moc neukázali. Cescova hra byla velmi špatná, žádný div, že Arsene po zápase řekl, že „má stále obavy“. Ostatní dva se snažili, ale nebylo to dost.

 

 

/thegunninghawk.com/