Hodnocení hráčů

Wolves 0:2 Arsenal

Ahoj gunneři,

Po hořkém týdnu, kdy jsme prohráli doma s Aston Villou a vypadli z Ligy mistrů nás čekal nelehký výlet na Molineux Stadium. Domácí hráli v okleštěné sestavě kvůli zraněním, přesto nás hodně potrápili. Soupeř hrál hodně organizovaně a přestože jsme měli v prvním poločase v podstatě souvislý tlak, tak to mohli být domácí, kteří mohli jít do vedení. Po chybě Kiwiora se do velké šance dostal Joao Gomes, ale Raya vytáhl super zákrok. Na konci prvního poločasu se nádherně i když trochu šťastně trefil Trossard. Měl jsem obavu z druhého poločasu, ale na rozdíl od posledních dvou zápasů jsme druhý poločas odehráli skoro perfektně. Soupeře jsme k ničemu nepustili a neustále jsme hrozili a zaslouženě jsme své vítězství potvrdili v nastaveném čase.

Jak se dle mého názoru (ne)dařilo našim hráčům? Tak jsem to viděl já:

Brankář

 • David Raya

  8,0

  Dnes vytáhl superzákrok v první půli proti Gomesově ráně do šibenice. Byl to velice důležitý zákrok, protože pokud bychom inkasovali po dobrém vstupu do zápasu, mohlo by to naší narušenou psychiku hodně poznamenat. Celý zápas působil naprosto klidně, rozehrávku měl jako obvykle velice dobrou.

Obrana

 • Ben White

  7,5

  Ben byl dnes vynikající. Velice dobře se zapojoval do útočení a měl hodně kvalitních náběhů. Dozadu výborně, přes jeho stranu nepřešlo prakticky nic. Dobře kombinoval se Sakou, úspěšnost přihrávek 96% je na krajního beka hodně vysoké číslo.

 • William Saliba

  7,0

  Půl bodíku mu ubírám za zbrklou rozehrávku, kdy namazal soupeři. Svou chybu ale okamžitě napravil, u soupeře byl okamžitě a střelu mu hodně ztížil, takže soupeř vypálil hodně nepřesně. Kromě této chyby hrál ale opět velice dobře a zkušeně.

 • Gabriel Magalhães

  7,5

  Pevný jako skála - tak jak ho známe. Velice dobrý výkon.

 • Jakub Kiwior

  7,0

  Měl pár zaváhání v prvním poločase, nejvýraznější když neodhadl odskok míče a upláchl mu Gomes do největší šance soupeře. Důležité ale bylo, že se stihl do souboje vrátit a znepříjemnit Gomesovi zakončení, které Raya vytáhl na břevno. Zbytek zápasu už odehrál v klidu a dobře.

Záloha

 • Declan Rice

  8,5

  Po dvou slabších zápasech se vrátil ke svému vysokému standardu. V posledních zápasech mi připadal unavený, dnes byl jako znovuzrozený. Měl několik zajímavých střel z větší dálky, škoda hlavně té druhé, že šla vedle. Kraloval záloze, rozdával klíčové přihrávky - výborný výkon, MOTM.

 • Kai Havertz

  7,0

  Také on se dovedl po dvou horších výkonech zlepšit. Vyhrál snad všechny hlavičkové souboje, byl neustálou hrozbou pro soupeře, ale ve finální fázi tomu vždy něco chybělo. Pracoval na velkém prostoru a neustále alternoval mezi útokem a zálohou - bojovný a dobrý výkon.

 • Martin Ødegaard

  8,0

  Dnes mi připadal trochu unavený on, přesto ale byl tím, kdo velel k napadání. Dnes nebyl tak výrazný a nedařili se mu tolik průnikové přihrávky, zápas ale odbojoval a zaslouženě potvrdil naší výhru svým gólem v závěru zápasu.

Útok

 • Bukayo Saka

  7,0

  Také on odvedl o hodně lepší výkon než v posledních utkáních, dobře kombinoval s Benem a dokázal se několikrát dobře uvolnit dobrým driblingem nebo poslat klíčovou přihrávku. Má na kontě 4 střely, potřeboval by dát gól. Tak doufejme, že si to schovává na Chelsea a Tottenham.

 • Leandro Trossard

  7,5

  Vstřelil velice důležitý, i když trochu šťastný první gól zápasu. Navíc to byl gól do šatny a protože jsme ve druhém poločase soupeře k ničemu nepustili, tak to byl gól vítězný.

 • Gabriel Jesus

  7,0

  Zápas tvrdě odmakal. Gól sice nedal ale měl velký podíl a asistenci na gólu Trossarda. Příjemně mě překvapil, že nezůstal na zemi a nesnažil se vymodlit penaltu jako už mnohokrát. Tentokrát rychle vstal a pokračoval v akci, která byla gólová.

Střídající

 • Gabriel Martinelli

  6,5

  Vystřídal Trossarda, měl jednu dobrou střelu, kterou mu zlikvidoval dobrým zákrokem brankář soupeře. Také u něj náznak zlepšení oproti posledním zápasům. Celkově je pro mě ale Martinelli tuto sezónu zklamáním, čekal jsem od něj víc.

 • Thomas Partey

  6,0

  Dobře, že dostal pár minut. Potřebuje zápasovou praxi jako sůl.