Uzávěrka v 10.00 hod !!!!Hromadná objednávka domácích dresů 2011/2012

!!! POUZE PRO ČLENY SC!!! Změna termínu objednání dresu. Pokud chceme ke každému dresu plážový ručník, musíme zkrátit termín objednávky a celou žádanku odeslat už do 13.5.2011. Neprováhejte termín a objednávejte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nenechávejte vaší objednávku na poslední chvíli !!!!!!!!

Je tady hromadná objednávka domácích dresů pro příští sezónu.. Jako obvykle se slevou 20%.

Dnes AFC odhalil domácí dres pro sezónu 2011/12, který byl speciálně vytvořen k 125. výročí založení klubu. Předprodej začne 2.5.2011. Do obchodu dresy příjdou 9.6.2011. Pokud si pospíšíme a budeme mít štěstí dostane každý k objednanému dresu speciální plážový ručník. Neváhejte a objednávejte !!!!!!!!

POZOR! Opravdu pozorně si celý článek přečtěte! Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Objednávka se týká pouze domácích dresů, trenýrek a štulpen. Dobře si zapisujte kódy, velikosti, množství, aby nedocházelo k zbytečným problémům.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, prohlédnout si vzorovou objednávku na druhém listu, vyplnit, opět uložit a odeslat  na níže uvedený e-mail.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek – kurz libry se stále mění.

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám vše přišlo až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to € 4,50, bez ohledu na počet kusů v objednávce. Pokud by někdo měl objednávku opravdu extra objemnou, je možné, že se ozveme a budeme se muset dohodnout na individuální částce za poštovné a balné.
1. Pokud jste z Prahy a okolí, je možné se se mnou dohodnout na osobním odběru, napište to do e-mailu a neplaťte poštovné.

2 Pro všechny, kteří se zůčastní srazu SC Praha 2011, je možnost, že si dres odeberou přímo na místě a ušetří poštovné.


Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 13. 5. 2011 10:00 hod.
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com

POZOR! Znovu si přečtěte e-mail, kam posílat objednávku. Spousta lidí ji posílá na e-mail pro agendu supporters clubu, kde zbytečně zahlcují již tak plnou schránku a přidělávají práci Danovi.

Předmětu emailu: Domácí dresy 2011/12 a vaše registrační číslo v SC (prosím dodržovat!)
Zároveň je třeba do 16.5. 2011 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
2617432689/1100 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě

POZOR! Jak je uvedeno v úvodu, objednávka je pouze pro členy SC. Pokud si nejste jistí, co to znamená, prostudujte si důkladně tyto stránky. Ve stručnosti to znamená, že objednávat mohou všichni, kdo uhradili příspěvky na sezónu 2010/11.

Sláinte.

Hans