Injury news před zápasem se Southamptonem

Na tiskové konferenci před zápasem se Southamptonem odhalil Arsene Wenger informace o zdravotním stavu týmu.

Granit Xhaka opouštěl v neděli hřiště se zraněným kotníkem, ale to zřejmě nebude nejzávažnější problém před středečním utkáním.

Dnes (tj. v úterý) ho čeká zdravotní prohlídka a po tréninku se rozhodneme,“ uvedl Arsene Wenger ke stavu Laurenta Koscielnyho.

Xhaka je na tom podobně, ale vypadá to pro něj mnohem lépe a po zdravotních testech uvidíme,“

Na dotaz k fámám, zde se v zápase nezranil Danny Welbeck, odpověděl manažer jednoznačně: „Ne, je v pořádku.“

V plném tréninku je opět Lucas Perez.

Poslední zprávy z Colney na twitterovém účtu Jeorge Birda říkají, že na dnešním tréninku jsou v plném zatížení Koscielny, Xhaka i Perez.

Komentáře

 1. Bangbang (karma: 1436) #1

  Lucasita je mi líto, moc si v letošní sezoně nezahrál… jsem zvědavá, jestli se naplní neblahé zvěsti a v létě nás opustí, nebo jestli to s námi ještě příští sezonu zkusí… v těch zápasech, co nastoupil, se mi docela líbil, a to byla jeho první sezona v PL a ještě ho dost trápila zranění…
  Granitovi držím pěsti, aby potvrdil ty predikce, které ho provázely před příchodem do Arsenalu – věřím, že příští sezona bude jeho !!! jen bych chtěla, aby víc zkoušel střílet zpoza 16-ky…-)

  • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

   Tak pokud neumíš správně rotovat hráče, aby:

   1) se zmenšilo riziko zranění
   2) se hráči cítili seberealizovaní
   3) hráči cítili tlak a nejistotaú základní sestavy je nutila neustále se zlepšovat

   Tak pro toho hráče je lepší odejít. Jelikož v Arsenalu jsou buď někteří přetížení a mají pak dlouhodobá zranění v důsledku utavení v mladém věku (Wilshere) a další si naopak ani nečuchnou, i přes slušné výkony, když občas nastoupí, tak pro Lucase je po fotbalové stránce jeho působení zde totálním propadákem. Je třeba dodat, že to není pouze jeho vina, naopak… když hrál, tak se jevil dobře. Ale ten i kdyby dával každý zápas hatrik, tak podle speciálních socioekonomických matematických vzorců našeho upr čupr inženýra Arsena „Bohouše Sobotky“ Wengera by do základu stejně nepasoval.

   Pokud si ale Lucas chce vydělat a potrénovat si, tak Arsenal je ideální destinace.

   Byl jsem v zahraničí, tak jsem neviděl zápas s MU, ale koukal jsem na highlighty ze zápasu s MU a Xhaka palec hore, jelikož střelba z dálky je účinná (i zblokované střely pro dorážky), takže to je potěšující, že to nešmrdláme až do kuchyně. Welbeck proti bývalému klubu gól, taky dobrý, ale je to hráč dobrej na lavičku na střídání. Chce to osobnost k Alexisovi, pokud po sezóně neodejde, víc spolehlivých střelců.

 2. Boby (karma: 860) #1

  Kodex uživatele stránek gunners.cz…..

  9. Příspěvky, které se nevztahují k tématu článku, dále spam a odkazy na jiné webové stránky, které slouží jako cílená reklama, budou bez upozornění odstraněny. Je zcela nepřípustné, aby pod zástěrkou diskuzního příspěvku uživatel propagoval svoji činnost, služby nebo produkty, ať už jsou komerčního charakteru či nikoli (včetně prodeje zboží s logem Arsenal FC). Totéž se týká politické reklamy. Uživatel taktéž nesmí v příspěvku propagovat vlastní nebo cizí komerční aktivity způsobem, který by mohl být považován za skrytou reklamu. S tím souvisí i to, že v příspěvcích nesmějí být aktivní internetové odkazy na stránky komerčních subjektů.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.