Jak si vedli včera večer hráči na hostování?

Kerrea Gilbert vstřelil svůj první profesionální gól. Ani ten ale jeho týmu nepomohl. Leicester pouze remizoval 1:1 se Stockportem. Kerrea otevřel skóre už ve druhé minutě. Již 4 minuty na to ovšem vyrovnal Chris O’Grady.

Gavin Hoyte zavinil penaltu, díky které prohrál Wattford na Home Parku s Plymouthem. Paul Gallagher otevřel skóre po tom, co Gavin srazil k zemi v pokutovém území Alana Judgeho. Tommy Smith vyrovnal, ale druhý gól Gallaghera zajistil Plymouthu 3 body.

Rui Fonte se za Christal Palace na hřiště nedostal. Jedinou brankou z penalty zajistil vítězství pro Wolves Sylvan Ebanks-Blake.

Henri Lansbury odehrál celých 90 minut v zápase Scunthorpu proti Walsallu, který skončil remízou 1:1. Lansbury ohromil výkonem na pravém křídle, odkud poslal spoluhráčům několik přesných centrů.

V League One nastoupil Paul Rodgers za Northampton proti Milton Keynes. Utkání bylo v poločase zrušeno kvůli promáčenému hřišti.

Rene Steer nenastoupil v zápase League Two za Gillingham proti Lutonu. Zápas skončil bezbrankovou remízou.