Jarní objednávka 2012

 

!!! POZOR pouze pro ČLENY SC!!!

POZOR! Pozorně si celý článek přečtěte!

POZOR !!!!!! Nejdůležitější upozornění……Pokud nebude objednávka zaplacena do termínu uzávěrky, nebude uskutečněna !!!!!!!!!! To myslíme opravdu vážně !!!!!! Nehodláme ještě 14 dní po odeslání objednávky z někoho dolovat koruny nebo eura !!!!!

POZOR! Objednávat můžete z celé nabídky The Arsenal Direct. Dobře si zapisujte kódy, velikosti, množství. Všímejte si taky poznámky Sorry – Out of stock, což znamená, že zboží momentálně není na skladě a je dost možné, že nebude ani v době, kdy budou objednávku v Londýně vyřizovat. Objednat si takové věci můžete, jen je nemusíte dostat. Což ovšem může platit i naopak, co mají na skladě teď může během měsíce zmizet.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek – kurz libry se stále mění.

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám dres přišel až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to € 4,50. Pokud by někdo měl objednávku opravdu extra objemnou, je možné, že se ozveme a budeme se muset dohodnout na individuální částce za poštovné a balné.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 30.3. 2012 11.59.
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com
Předmětu emailu: Jarní objednávka a vaše registrační číslo v SC
Zároveň je třeba do 30.3.2012 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
2617432689/1100 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě

POZOR! Jak je uvedeno v úvodu, objednávka je pouze pro členy SC. Pokud si nejste jistí, co to znamená, prostudujte si důkladně tyto stránky. Ve stručnosti to znamená, že objednávat mohou všichni, kdo uhradili příspěvky na sezónu 2011/12.

Slainte.

Hans