Jsem šokovaný, že Henry byl v Manchesteru, kritizuje legendu Arsenalu bývalý reportér Sky Sports

Nešlo si toho nevšimnout. Zatímco většina legend včetně Martina Keowna, Patricka Vieiry či Emmanuela Petita v neděli navštívila Emirates Stadium, aby byla svědky rozlučky Arséne Wengera při posledním domácím zápase Arsenalu, Thierry Henry v ochozech chyběl. A podle Richarda Keyse to nebylo jen tak.

Jen o tři hodiny dříve, než začalo utkání mezi Arsenalem a Burnley, se Manchester City představil na domácím hřišti, aby oslavil letošní titul a převzal si pohár. Po skončení zápasu na trávníku propukly velké emoce a radost, u které byl přítomen také Thierry Henry jako reportér Sky Sports.

Později po duelu se Henry rozpovídal o Bossovi z boxu Sky Sports, zatímco v té době byl vzdálený přes 300 kilometrů od Londýna. Dané skutečnosti si všimla celá řada fanoušků, ale také například Richard Keys, který v minulosti pracoval právě pro Sky Sports. A ten se domnívá, že za neúčastí na Emirates Stadium stojí více než pouhé zaměstnání u britské společnosti.

„Jsem šokovaný, že jsem viděl Thierry Henryho v Manchesteru. Po tom všem, co pro něj Wenger udělal – na správném místě by v neděli zajisté byl na Emirates,“ napsal Keys do svého tweetu.

„Osobně si myslím, že je stále naštvaný, že neobdržel práci,“ zakončil zkušený harcovník krátký příspěvek .

/mirror.co.uk, foto: twitter.com/Mirror Football‏/