Kevin Davies o Jacku Wilsherovi

 

Kapitán Boltonu Kevin Davies věří, že hostování Jacka Wilshera u týmu Wanderers je pro mladého záložníka skvělou zkušeností.

 

Jack přišel na Reebok Stadium v zimním transferovém období a hlavním důvodem pro hostování byl nedostatek příležitostí na severu Londýna.

 

Kapitán The Trotters přiznal, že byl ze začátku k působení Wilshera velice skeptický, ale že nyní je už jiného názoru.

 

„Když jsem poprvé slyšel, že se k nám připojí Jack Wilshere, měl jsem před očima malého hubeného chlapce, který hned jak dostane míč, tak s ním běží dopředu. Mýlil jsem se.“

 

„Vím, že náš fyzioterapeut Ade Stowell usilovně pracuje, aby vylepšil jeho fyzický stav, který nebyl zpočátku nejlepší.“

 

Wilsher již brzy odehraje v barvách Wanderers desátý zápas. Davies věří, že mladý anglický reprezentant se po návratu na sever Londýna pevně zařadí do prvního týmu Arséne Wengera.

 

„Hrát v takovém klubu, jakým je Arsenal, zavazuje ke hře na nejvyšší úrovni. Nehledíc na mladý věk Jacka lze od něj již toto očekávat.  Skvěle dokáže předvídat pohyb protivníka“.

 

„Jack není typem hvězdy, ale ví, že je vynikající fotbalista. Mimo hřiště je velice skromný kluk.“

 

„Jsem přesvědčený, že po návratu do Arsenalu může směle bojovat o místo v základní sestavě.“

 

V médiích se objevují spekulace o možném návratu Wilshera na Reebok Stadium na začátku příští sezóny, ale oba kluby zatím mlčí.

 

 

/Goal.com/