DNES POSLEDNÍ DEN PRO OBJEDNÁVKU: Šála a karta

Informace o možnosti zakoupení klubové šály a členské karty.

Klubová šála:

Pro všechny členy SC a příznivce webu gunners.cz nabízíme možnost koupit si nově vytvořenou klubovou šálu, která bude určitě vítaným doplňkem při výjezdech na Emirates Stadium, do tréninkového kempu AFC v Rakousku, na srazech nebo při každotýdenní sledovačce zápasů našeho klubu.

Design šály (možná bude drobně upraven výrobcem) vytvořil, po konzultaci se staršími členy SC, Miro a pevně věřím, že vás zaujme a bude se vám líbit. I když samozřejmě platí sto lidí, sto chutí 🙂

Info od výrobce, který se tímto druhem podnikání zabývá už od roku 1994:

ŠÁLY jsou vyrobené z akrylové příze, která je příjemná na omak, nekouše a dobře se pere při teplotách do 40st.Šály jsou o rozměrech 140-150cm (délka) x 16 cm (šířka). Na obou koncích budou našité bíle střapce. Šála bude čtyřbarevná.

Osobně jsem byl danou firmu navštívit a můžu potvrdit, že se jedná o kvalitního výrobce těchto fanouškovských předmětů.

Cena šály se bude obvíjet od počtu kusů, který si objednáme. Kalkulace je nastavena na 150 ks., takže se může stát, že v případě menšího zájmu bude o neuvěřitelných deset korun dražší nebo naopak levnější, proto musíme nejdřív zjistit přesný počet kusů, který máme objednat.

Teď to nejdůležitější, cena 1ks. šály pro členy Supporters Clubu je pro ČR 130 Kč SVK 5,50 euro, pro nečleny ČR 170 Kč SVK 7 euro plus poštovné, které bude 60 korun. Pro slovenské členy urychleně dořešíme. Po domluvě možný osobní odběr nebo dovezu na různé srazy SC. Domluvit se dá i větší počet lidí z jednoho města, záleží na vás…Peníze na konto zatím neposílejte !!! K zaplacení vás vyzvu v samostatném článku, kdy budu znát přesnou částku, kterou musíme uhradit.

V případě zájmu napište na klubový email CSSupportersClubAFC@gmail.com s předmětem klubová šála. Termín je do pondělí 21. 2. 2011, kdy musím oznámit přesný počet šál, které si necháme vyrobit. Tak rozhodnutí nenechávejte, jak bývá dobrým zvykem, na poslední chvíli.

Objednávka je závazná!!!!!

Klubová karta ( Pouze členové SC):

Další věc, kterou chceme urychleně dořešit je výroba a distribuce klubových karet.  Celá tato akce bude hrazena z prostředků, které jsou na kontě SC.

Členská karta má platnost po dobu trvání členství v SC. Karta bude v příštích sezónách podmínkou pro objednání vstupenek na zápasy AFC na Emirates Stadium. Karta je povinná pro každého člena a SC hradí pouze její první vydání, nikoliv obnovení po neplacení příspěvků

Na designu karty usilovně pracuje, Miro. Na kartě by mělo být zaznamenáno vaše jméno a příjmení, členské číslo, bydliště (město) a možná rok vstupu do SC. Cena jednoho kusu bude 22 Kč. Distribuci budeme řešit osobním odběrem, posláním v balíčcích se šálou, v jarní objednávce, na srazech nebo v krajním řešení poštou.

Vím, že pro spousty lidí je členství v našem supporters clubu pouze jednoroční záležitostí, proto prosím zvažte, zda budete mít o tuto kartu zájem, abychom zbytečně neutráceli peníze za výrobu a distribuci. Předem děkuji !!!!

Závěrem:

Každý člen obdrží email ohledně klubové šály a karty. Prosím všechny, aby odpověď poslali v samostatném emailu s předmětem klubová karta a šála plus vaše členské číslo. Pokud by někomu tento email nepřišel, má nejspíš v databázi nahlášeny nefunkční mail. V tomto případě pište na CSSupportersClubAFC@gmail.com…..

Dotazy řeším v komentářích nebo na výše zmíněném emailu.

Pokud někdo neodpoví, budu to brát, že o kartu nemá zájem.

S pozdravem

DAN