Koscielny a Holding po zápase s Leicesterem

Rob Holding si připsal již druhý start za tým po vcelku povedeném debutu, zatímco Laurent Koscielny se konečně vrátil do základní jedenáctky po velmi hektickém létě. Oba stopeři byli po zápase dotázáni na několik otázek.

o penaltovém zákroku…
LK: Myslím, že jsem se lehce dotkl míče, ale poté co se jej dotkl on. Nemyslím si, že to byla penalta. Důležité bylo udržet čisté konto. Tak to je.

zda mohl Bellerin zapříčinit penaltu…
RH: Myslel jsem, že se dostal tělem před hráčem a on ztratil míč. Šel k zemi pro penaltu, takže myslím, že bylo správné rozhodnutí pokračovat.

o zlepšených výkonech…
RH: To je to, co chcete – čisté konto po 4 obdržených brankách. Čisté konto a zpevnění obrany bylo klíčové, a to jsme udělali. Snad se v příštích zápasech prosadíme i střelecky.

o pozdním návratu…
LK: Mohli jste vidět, že jsme minulý týden ztratili Aarona, který se zranil, a nyní je na měsíc mimo hru. Když je přes léto turnaj, tak je to stejné pro všechny týmy, nejen pro Arsenal. Jsem si jistý, že v každém jiném týmu je to stejné. Hráči se vrací později a potřebují více času na to, aby se dostali do formy, byli připravení na zápas. Minulý týden jsme ještě nehráli, protože jsme nebyli dostatečně fit a bylo velmi důležité, že jsme měli ještě jeden další týden navíc, abychom mohli natrénovat a získat správnou kondici. A mohli jste vidět, že se z nás nikdo nezranil.

zda bude tento rok jiný…
LK: Vždy. Jsme Arsenal – bojujeme o titul. Pokaždé, když hrajeme, tak chceme zvítězit. Tato sezóna bude náročná, protože TOP týmy utrácejí spoustu peněz na přestupy, je to neuvěřitelné. Někdy je ale lepší kolektiv, než individuality. Takže si chceme zachovat naši filozofii a hrát naši hru.

/arsenal.com/