Loan Watch: 15. – 21.11.

S postupujícím časem sezony i náš Loan Watch nabývá na velikosti a zajímavosti…

Vito Mannone si připsal druhé čisté konto v řadě. Hull City vyhrál 1:0 nad Ipswichem. Mannone měl dva brzké zákroky, ale poté už byl relativně bez práce.

Kyle Bartley odehrál dalších 90 minut na postu stopera, když Sheffield Uniíted doma porazil Crystal Palace 3:2. Bartley ukázal klid a vůdčí schopnosti v zápase, ve kterém byli dvě penalty a dvě červené karty.

Cedric Evina odehrál celý zápas v záloze Oldhamu Athletic, který porazil Dagenham and Rebridge. Ve své roli zazářil a málem se postaral o otevření skóre, když si obránce soupeře jeho centr málem srazil do vlastní branky.

Gavin Hoyte si připsal další zápas na pravé straně obrany, když Lincoln City porazil Hereford 3:1.

Pedro Botelho odehrál dalších 90 minut v dresu Cartageny, která porazila Betis Real Betis 2:1. Tentokrát nastoupil v nové pozici, jako levé křídlo (ve formaci 4-5-1 [4-3-3]). Málem vstřelil vyrovnávací gól, když se betis dostal do vedení, ale jeho střela byla vyražena nad břevno.

Sanchez Watt odehrál 85 minut za rezervu Leedsu United ve vítězném zápase s Hullem 6:3, ale o víkendu chyběl v sestavě A-týmu. Očekává se, že nastoupí až příští týden po zotavení ze zranění.

Thomas Cruise odehrál 79 minut za Carlisle United, který prohrál 2:1 s Walsallem. Cruisovi byl původně připsán gól, ale poté byl uznán útočníkovi Miku Grellovi, byl vystřídán, když se Carlisle snažil o vyrovnávací branku.

Francis Coquelin nastoupil na posledních 24 minut v prohraném zápase Lorientu s Sochaux. Coqeulinův nástup pomohl v závěrečných minutách pomoci obraně, ale škoda již byla napáchána.

Benik Afobe nastoupil na závěrečných 15 minut v prohraném zápase Huddersfieldu Town s Exterem City. Afobe byl šetřen manažerem, který se obával, že Afobe vyhoří a vyhasne. V závěrečných minutách ale neměl žádnou vážnou příležitost ke skórování.

Samuel Galindo nastoupil na závěrečné 3 minuty ve vítězném zápase Salamancy s Las Palmas 4:2. Očekává se, že Galindo, který od sponzora Cartageny Audi dostal nové Audi A1, bude mnohem více hrát v druhé polovině sezony.

Armand Traore byl nevyužitým náhradníkem ve vítězném zápase Juventusu s Genoou 2:0.

Luke Freeman nebyl nominován k zápasu, Mark Randall nefiguroval ve výběru pro zranění a Nacer Barazite nebyl nominován, protože nový trenér Vitesse Arnhem říká, že si musí místo v týmu zasloužit.

Zdroj: /youngguns/