Loan Watch: 21. – 27.2.

Po včerejším zklamání alespoň trochu optimismu z Loan Watche.

Carlos Vela nebyl o víkendu v akci, protože West Brom hraje dnes na půdě Stoke.

Kyle Bartley odehrál celý zápas na postu stopera v klasické 4-4-2 formaci, kdy Rangers porazili St. Johnstone 4:0. zavinil několik přímých kopů, nadruhou stranu předvedl několik důležitý bloků, kterými pomohl Rangers k výhře.

Aaron Ramsey odehrál celých 90 minut své derniéry za Bluebirds, kteří porazili Hull 2:0. Ramsey odehrál tiché utkání, ve kterém nebyl moc vidět, kdo byl vidět byl Jay Emmanuel-Thomas, který nastoupil na posledních 10 minut a perfektním voleyem vstřelil druhou branku Cardiffu. (Branka zde)

Henri Lansbury  odehrál celý zápas Norwiche, který porazil Barnsley 2:0. Předvedl několik dobrých centrů, ale ke konci zápase vypadal unaveně.

Sanchez Watt nastoupil na posledních 29 minut zápasu, ve kterém jeho Leeds prohrál se Swansea 3:0. V zápase se k ničemu pořádnému nedostal, protože Swansea měla zápas pod kontrolou.

Benik Afobe odehrál 84 minut v remízovém zápase Huddersfieldu s Leyton Orientem. Odehrál své zatím asi nejlepší utkání ve kterém si vysloužil ocenění MOTM, jeho centr z pravé strany byl asistencí na úvodní gól zápasu už ve 3. minutě.

Ryo Miyaichi odehrál 86 minut za Feynoord, který porazil FC Groningen 5:1. Znovu nastoupil na levém kraji ofenzivní trojice a zpětnou přihrávkou pomohl ke vstřelení 2. gólu (video zde) a podařilo se mu získat penaltu, kterou proměnil Wijnaldum ve svůj hattrick. Ryo předvedl znovu dobrý výkon, prestože si léčí zranění žeber.

Francis Coquelin se vrátil do kádru po zranění odehrál 51 minut zápasu Lorientu proti Valenciennes než byl vyloučen, když dostal druhou žlutou kartu za zbytečný faul. Gilles Sunu nastoupil do zápasu jen v nastaveném čase.

Pedro Botelho odehrál celý zápas, a přestože během svého nastupování na levém kraji obrany Cartagena nezřídka udržela čisté konto vrátil se na levý kraj útočné trojice. Ve předu měl ale malou podporu a tak Cartagena prohrála s Cordobou 2:0.

Vito Mannone, James Shea, Armand Traore, Craig Eastmond, Mark Randall a Wellington Silva zůstali sedět na lavičkách náhradníků.