Loan Watch: 6.9.-12.9.

Vítejte do dalšího dílu Loan Watche. Po reprezentační pauze se vše vrátilo do normálu, takže je tentokrát těch zápasů více.

Sanchez Watt odehrál 57 minut na křídle Leedsu United v domácím zápase proti Swansea City. Watt se zapojil do několika šancí, především, když spoluhráči připravil šanci, ze které pouze trefil břevno.

Kyle Bartley odehrál celý zápas na postu stopera Sheffieldu United, který venku porazil Derby County 1:0.

Luke Freeman nastoupil z lavičky na posledních 6 minut domácího zápasu jeho Yeovilu proti Tranmere Rovers. Hráč hru mírně oživil a nakonec si připsal alespoň žlutou kartu.

Francis Coquelin byl nevyužitým náhradníkem v zápase, ve kterém si Lorient odvezl z Brest bod za bezbrankovou remízu.

Pedro Botelho odehrál celý zápas na postu levého obránce Cartegeny, když porazila Barcelonu B vysoko 5:1.Botelho si připsal skvělý start, když přihrál na dvě branky, obě padly z centru z levé strany. Pedrův příspěvek můžete shlédnout zde. Přihrával na druhý a pátý gól.

Samuel Galindo nenastoupil vítězném zápase Salamancy proti Gimnasticu 1:0, protože pokračuje s nabíráním kondice po letní pauze. Hrál ovšem v přátelském utkání proti Santa Marca, které se odehrálo uprostřed týdny, ve kterém skóroval jedinou branku svého týmu. Jeho premiérovou branku můžete shlédnout zde, je v čase 1:08.

Nacer Barazite nastoupil v základní sestavě a odehrál 65 minut ve svém debutu za Vitesse Arnhem v zápase s Heerenveenem. Hrál na levém křídle, kde měl dvě výrazné šance na skórování, které ovšem neproměnil a tak Vitesse prohrálo na hřišti Heerenveenu 2:1.

Armand Traore nebyl v nominaci Juventusu na domácí zápas proti Sampdorii, které skončilo remízou 3:3.

Zdroj: /youngguns/