Loan watch: Szczesnyho debut v Brentfordu

Arsenal má momentálně na hostování 5 mladíků. Jay Simpson v Qeens Park Rangers a Henri Lansbury ve Watfordu, jsou hráči hrající Championschip. Havard Nordtveit je do konce sezóny v německém Norinberku a Gavin Hoyte se připojil a bude dále rozvíjet v týmu League One Brightonu. Wojciech Szczesny v pátek odešel hostovat do Brentfordu.

Wojciech Szczesny
Brentford 1-1 Walsall

Wojciech Szczesny si svůj debut odbyl v sobotu v zápase proti Walsallu, když jeho celek remizoval na Griffin Parku 1:1. Ben Strevens poslal v 11. minutě domácí tým do vedení, ale uprostřed druhého poločasu vyrovnal Steve Jones. Brantford postoupil loni z League Two a nyní se nachází na 16. místě League One s 19-ti body.

Jay Simpson
Doncaster Rovers 2-0 QPR

Jay odehrál v tomto zápase 63 minut a QPR utrpěli porážku 2:0. O výhře Doncasteru rozhodly dvě branky v druhém poločase od Billyho Sharpa a Deana Shielse. Celek Paola Sousy se ale stále nachází na místech zajišťující Play-Off, když mají na kontě 27 bodů.

Henri Lansbury
Watford 3-0 Scunthorpe

Hanri Lansbury asistoval u třetího gólu Dannyho Grahama. V prvním poločase se dvakrát v rozmezí 3 minut trefil hlavou Heidar Helguson. Ten třetí vstřelil Graham ve 48 minutě. Tímto vítězstvím se Watford posunul na osmou pozici tabulky Championschip.

Havard Nordtveit
Wolfsburg 2-3 Norinberk

Havard odehrál celé utkání a střela Peera Klugeho v poslední minutě zápasu zajistila hostujícímu týmu 3 body. Albert Bunjaku poslal hosty do vedení v 56. minutě, ale na jeho branku téměř ihned odpověděl Ashkan Dejajah. Poté se trefil opět Bunjaku a Norinberk vedl 2:1. Jedenáct minut před koncem z penalty srovnal Grafite. Klugeho branka v poslední minutě zajistila Norinberku 14. místo v tabulce Bundesligy.