Los 4. kola Carabao Cupu. Arsenal hraje opět doma.

Ihned po dohrání 3. kola, kdy dva zápasy rozhodoval penaltový rozstřel, bylo rozlosováno kolo 4.

Speciálními hosty byli Harry Redknapp a Micah Richards. Jak los dopadl se můžete podívat níže.

Zápasy 4. kola se odehrají v týdnu od 25. října 2021. Co si myslíte vy o našem příštím soupeři? A jak hodnotíte včerejší sestavu?

/www.efl.com/

Tags: ,

Komentáře

 1. jakub (karma: 10015) #1

  Teď hrajeme derby, potom zápas s Brightonem a následuje repre pauza, Crystal Palace, Aston Villa, potom tento pohár s Leedsem a následuje Leicester, Watford, Liverpool.
  Pro mě je fajn, že hrajeme proti Leedsu doma, pokud přijde zase tolik fanoušků tak věřím, že nám to pomůže, taky šířka mužstva by nám měla pomoct snad.
  Je super, že se trefil Lacazette, ESR i Nketiah, všichni ty branky potřebovali, další čisté konto, 3 čistá konta v řadě jsme udrželi naposledy v lednu mám pocit.

  • Feri (karma: 5016) #1

   Souhlasím kromě toho že Nketiah potřeboval branku. Na hrotu je taková 3-5 varianta a za rok odejde zdarma. S tím že nehrajeme evropské poháry tak zřejmě nebude hrát žádnou klíčovou roli. Divím se že dostal přednost před Balogunem, kterému zřejmě bylo slíbeno více když podepsal novou smlouvu a za mě je už teď možná lepší jak Nketiah.

   • jakub (karma: 10015) #1

    Řekl bych, že momentálně je to třetí varianta, zatím před Balogunem. Ano v tento moment to vypadá, že odejde zdarma ale sezóna je dlouhá a může se stát hodně věcí, pokud mu Arteta věří tak nevidím jediný důvod proč to zpochybňovat, on ho vidí trénovat, má určitě mnohem lepší představu o tom jaký je to hráč než já.
    Nehrajeme Evropské poháry, to je fakt, ale pořád hrajeme Anglické poháry, kde tu šířku mužstva taky využijeme a samozřejmě ligu, kde taky může jako střídající hráč ovlivnit některé výsledky, proto mu přeji aby se mu dařilo.

    • jakub (karma: 10015) #1

     Balogun včera střídal Nketiaha v 83. minutě, měl 2 dotyky s míčem, 1 neúspěšnou přihrávku, 0 % úspěšnost přihrávek, 1 vyhraný Tackle.
     Nketiah měl trošku zajímavější čísla, 5 střel, 1 letěla na branku, 23 úspěšných přihrávek, 82% úspěšnost, má 1 Big chances missed, 1 Interceptions a byl 3 předriblován.

     Jinak ze statistik jsme měli 19 střel, 5 střel na bránu, 10 rohů, 62% držení míče, 3 Big chances created, 1 tyčka.
     Soupeř měl 4 střely a 0 bylo na bránu.

 2. Feri (karma: 5016) #1

  Viděl jsem 4 minutový sestřih. Samozřejmě toho nešlo moc vidět ale Martinelli výborné průniky. Nketiah dobrá finální přihrávka i gól. Muž zápasu dle stránek Nuno, za ním lokonga a Nketiah.
  – Co se mi ale líbilo je radost hráčů. Laca penaltu prožíval jak gól v lize mistrů. Ostatní góly podobné, vždycky samé úsměvy a největší „slavitel“ Cedric, to je hezký vidět že Ikdyž nehraje tak když dostane šanci, má z toho radost. Je vidět že takové zápasy jsou pro kabinu hodně důležité a snad se udržíme dlouho v pohárech – příště snad jen nasadit více mladíků jako třeba Patino.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.