Nasri hráčem měsíce srpna podle arsenal.com

Samir Nasri byl odměněn za své vynikající výkony v dresu Kanonýrů na začátku sezóny. Fanoušci Gunners ho totiž zvolili na oficiální stránce arsenal.com hráčem měsíce srpna.

Jeho první soutěžní gól v dresu londýnského klubu přišel již po třech minutách strávených na hřišti v zápase proti WBA. Další trefu do černého přidal ve střetnutí předkola Ligy Mistrů proti FC Twente, které Arsenal vyhrál přesvědčivě 4:0.

Samir musel padnout do oka každému Goonerovi především zásluhou svých výborných přihrávek a díky svému skvělému přehledu na hřišti. Mnoho fanoušků mělo obavy ohledně jeho adaptace na anglický styl fotbalu, ale bývalý hráč Olympique Marseille dokázal, že ne každý nově příchozí fotbalista potřebuje na aklimatizaci v Premier League ony pověstné tři měsíce.

20-letý mladíček vyhrál drtivou většinou hlasů – konkrétně získal 72,43%. Na druhém místě se umístil Robin van Persie se ziskem 5,94%. Jako třetí “přijel na motorce“ do cíle Gael Clichy(5,78%).

Jake Leaf byl oním šťastlivcem, který byl vylosován z hlasujících diváků, a byl tak pověřen tím, aby Samirovi předal tuto trofej před výkopem dalšího domácího střetnutí Arsenalu.

/arsenal.com/

P.S.:Tak jsem zpět! Moc rád bych poděkoval matygolovi za to, že mě provedl novým, složitějším editorem pro vkládání článků. Díkes Maty;-)