Německé spekulace

 

Skauti Arsenalu upírají svoji pozornost na Bundesligu.

Kevin Grosskreuz připustil, že by se mohl přesunout na Emirates. Ofenzivní záložník Borussie Dortmund byl pod drobnohledem skauta Arsenalu Steva Rowleyho během zápasu s Olympiakosem Pireus minulé úterý, ve kterém vstřelil jediný gól zápasu. Jeho smlouva v klubu vyprší v roce 2014.

Jeho agent Konstantin Liolios potvrdil, že registruje zájem Arsene Wengera, třiadvacetiletý hráč sám k tomu uvádí: „Pokud bych měl opustit Dortmund, rád bych zamířil do anglické Premier League. Mým nejoblíbenějším klubem  v ní je Arsenal.“

Arsene Wenger rozhodil své sítě i jinde v Bundeslize. Očekává se, že svede tuhý souboj s Bayernem Mnichov o útočníka Borussie Mönchengladbach Marco Reuse.

Na útočníka, hodnoceného na částku kolem £15m, dostal Wenger tip od bývalého Kanonýra Jense Lehmanna. Dvaadvacetiletý hráč hraje v týmu vedeném Wengerovým přítelem Lucienem Favrem, který na hráče také podal kladné reference. Současná forma navíc Reuse vynesla až do seniorské reprezentace Německa.

I nadále zůstává v hledáčku Arsenalu mladá hvězda Dortmundu Mario Götze. O jeho služby by se Arsenal chtěl ucházet již v lednu.

 

(Daily Mail)