Trochu statistiky ze sobotního zápasu proti Burnley.

16 – zápasů Arsenalu, které pískal Jon Moss
14 – z těchto zápasů vyhrál Arsenal
2 – červené karty, které ukázal Jon Moss v těchto zápasech hráči Arsenalu
2 – červené karty, které ukázal Jon Moss v těchto zápasech hráčům protivníka (Crystal Palace 2014, Aston Villa 2011)
2 – penalty, které Moss během těchto 16 zápasů celkem odpískal (obě pro Arsenal, ve dvou zápasech po sobě – Aston Villa 2011, Wigan 2012)
2 – penalty, které Moss odpískal v sobotním zápase
4 – branky inkasoval Arsenal v posledních sedmi ligových zápasech na domácím hřišti
4 – penalty odpískané ve prospěch soupeřů v posledních sedmi ligových duelech na Emirates Stadium (Burnley, Stoke, Bournemouth, T*ttenham)
5 – penalt pro Arsenal v této sezóně PL
7 – penalt odpískaných pro soupeře Arsenalu v této sezóně PL (2. největší počet v lize)
1 – proměněná penalta proti Arsenalu v loňské sezóně
0 – penalt, které Petr Čech chytil za Arsenal
2014 – rok, ve kterém Čech naposledy chytil penaltu (říjen, ještě za CFC, vítězství 6-0 nad NK Maribor)
28 – procent chycených penalt Čechem před příchodem do AFC (16/57)
0 – procent chycených penalt Čechem po příchodu do AFC (0/9)
25 – procent chycených penalt Szczesnym za kariéru (12/47)
33 – procent chycených penalt Szczesnym v AS Roma (4/12)
6 – procent chycených penalt Ospinou za kariéru (2/32)
0 – procent chycených penalt Ospinou v Arsenalu (0/3)
84 – procent proměněných penalt v Premier League od roku 1992
1 – ruka, kterou si sáhl Čech na míč při penaltě Burnley
50 – branek, které dal Arsenal ve 22 zápasech PL (2,27 na zápas)
65 – branek, které dal Arsenal v loňské sezóně v PL (1,71 na zápas)
44 – branek, které dali hráči Arsenalu v této sezóně (nezahrnují se 3 proměněné penalty a 3 vlastní góly)
338 – střel Arsenalu v této sezóně (bez penalt)
13 – procent střel, které skončily brankou
61 – branek, které dal Arsenal v minulé sezóně (nezahrnuje 1 penaltu a 3 vlastní branky)
570 – střel Arsenalu v loňské sezóně (bez penalt)
10,7 – procent střel, které v loňské sezóně skončily brankou
74 – branek, které by dal loni Arsenal, kdyby zakončoval v poměru střely/branky jako letos
65 – procent úspěšných přihrávek Alexise proti Swans
79 – procent úspěšných přihrávek Alexise proti Burnley
3 – šance vytvořené Alexisem proti Burnley (všechny ze hry, stejně jako Iwobi, Xhaka, Ozil a Defour)
70 – procent úspěšných přihrávek Alexise v útočné třetině hřiště (26/37)
100 – procent úspěšných přihrávek Ozila v útočné třetině hřiště v prvním poločase (20/20)
87 – procent úspěšných přihrávek Ozila v útočné třetině hřiště za celý zápas (34/39)
89 – procent úspěšných přihrávek Ramseyho v útočné třetině hřiště (25/28)
86 – procent úspěšných přihrávek Xhaky v útočné třetině hřiště (19/22)