Podle „Arsenalinsider“ podepíše Cole s kanonýry

 

Joe Cole je připraven podepsat lukrativní smlouvu s Arsenalem za £115,000 týdně. K podepsání smlouvy by mělo dojít po jeho návratu z MS v JAR.

Média spekulují již 2 týdny, že záložník, který nepodepsal nový kontrakt s Chelsea, se přesune do jiného týmu anglické Premier League. Spekulovalo se o Manchesteru United, o…, a však vy víte o kom.

 

Ale díky zdroji Arsenalinsider můžeme prozradit, že osmadvacetiletý Cole souhlasil se čtyřletou smlouvou, kterou mu Arsenal nabídnul, s platem více než £4 mil ročně a možností výdělku dalších £2 mil na odměnách a jediné, co ho dělí od přestupu, je podepsaný papír.

 

Cole se minulou sezonu vážně zranil a po svém návratu na lavičku náhradníků se těžko prosazoval do základní sestavy Carlo Ancelottiho. Z toho vyplynulo překvapivé rozhodnutí – nepodepsat nabízenou smlouvu Chelsea, která byla srovnatelná s takovou, jakou má např. Frank Lampard a John Terry.

 

Jeho poslední smlouva, která právě vypršela, mu zaručila okolo £80,000 týdně. Ale protože Joe byl důležitou postavou týmu, který vyhrál za posledních šest let sedm trofejí, tak doufal, že mu bude nabídnuta smlouva, která by ho vyhoupla mezi (platovou) elitu Chelsea.

 

Při pohledu na nejasnou budoucnost kapitána, Cesca Fabregase, by Joe Cole mohl být jako zkušená náhrada na post středního útočného záložníka.

 

 

/napsal uživatel Psycho podle arsenaltransfers.co.uk /