Podolski o letním návratu do Arsenalu

 
Jeden z našich věrných dlouholetých fanoušků si přál, aby na zdejších stránkách občas přibylo něco trošku ,,bulvárnějšího“, a tak mu na jeho přání jeden takový překlad přinášíme.

 
Lukas Podolski trvá na tom, že je připravený se opětovně porvat o místo v kádru Gunners. 
 
Německý reprezentant v současné době prožívá frustrující hostování v Interu Milán. Ve 12 utkáních za italský celek se nedokázal prosadit ani jednou, v posledních třech duelech dokonce odehrál pouhých patnáct minut. Navzdory svému nepovedenému působení v milánském klubu věří, že se v létě znovu dostane do týmu Arsenalu.
 
,,Stále mi zbývá ještě roční kontrakt, takže uvidíme, co se přihodí. V klubu se cítím velice dobře, stejně tak vycházím se svými spoluhráči. Prožil jsem tam skvělé dva a půl roku, vstřelil mnoho branek a hodně jich připravil. „
 
Podolski v Interu též doplatil na formu svého kolegy Maura Icardiho, který od příchodu Lukase do Milána vstřelil osm branek. Německý útočník tedy i z tohoto důvodu musel často nastupovat na levém kraji zálohy, stejně jako tomu bylo i v Arsenalu.
 
I přes všechny problémy na právě probíhajícím hostování Podolskimu údajně tato změna prospěla. Nyní cítí, že na konci sezóny bude připraven se hlásit v Arsenalu. 
 
,,První půlrok pro mě nebyl snadný a proto jsem změnil klub. Nyní jsem však připravený.“