Rambo: Vrátím se silnější

Aaron Ramsey velmi děkuje za podporu od všech lidí a hlásí, že se v době svého návratu bude ještě silnější

Rambo v prvním rozhovoru po svém zranění mluví o svých pocitech a událostech posledních dní.

„Přesně si pamatuji co se stalo. Po zákroku si vzpomínám, jak jsem ležel na zemi, díval se na svoji nohu, která byla v nepřirozeném úhlu.

Viděl jsem obrázky, ale nechci se k tomu vyjadřovat, protože už nezmění to, co se stalo. Je to teď pro mě těžší období, protože jsem cítil že má hra šla nahoru, tohle je ale velké zabrždění.

Je těžké to překousnout, ale jsem mladý a čas je na mé straně. Minulý víkend jsem měl operaci a zatímco se má noha bude uzdravovat, mám plány na návrat, kdy budu silnější než předtím.

Byl jsem zahrnut ohromující podporou od fanoušků Arsenalu, hráčů Arsenalu, všech lidí, i od hráčů a fanoušků z ostatních klubů.

Zejména bych chtěl poděkovat lékařskému týmu Arsenalu, a také tomu v nemocnici, ve které nyní ležím.

Glen Whelan (hráč Stoke, který byl u Ramseyho ihned po faulu a pomáhal mu) byl obzvláště milý a velmi si cením jeho okamžité pomoci. Stejně tak jako si vážím práce lékařů z týmu Stoke. Taky chci poděkovat Arsenalu za to, že pomáhali mé rodině.

Byl jsem naprosto ohromen fantastickou podporou fanoušků Arsenalu. Jsem hrdý na to, že jsem hráč Arsenalu a vaše podpora je velmi dojemná.

Na závěr bych chtěl popřát mým spoluhárčům co nejlepší výsledky v závěru ligy. Vím, že máme na to vyhrát trofej a budu je v tom celou dobu podporovat.“


/teamtalk/