Ramsey – Coquelin je moje pojistka

Aaron říká, že přítomnost Francise Coquelina v záloze mu dává více volnosti v podpoře útoku. Spojení s Ramseym přineslo Arsenalu v posledních 2 zápasech proti City a Aston Ville čisté konto na stranu týmu AW. Nicméně, Ramsey věří, že střední záložník má podíl i na útočné hře Gunnerů.

„Je výborný v obranné hře, vyhrává balóny zpět a rozdává je spoluhráčům při zakládání útoků. Jsem opravdu ohromen, jak teď hraje. Mám tuto pojistku, kde vím, že bude stát před zadní čtyřkou, takže mi umožňuje jít dopředu kdekoliv chci. Snažím se dostat zpět, co nejrychleji to jde a jak umím. Cítím se silnější v každém zápase, kdy tak můžu hrát. Tým pracuje opravdu dobře a je zde porozumění a důvěru v tuto chvíli. Poučili jsme se z minulé sezóny, kdy jsme hodně ztratili příliš otevřenou hrou ve venkovních zápasech. Prokázali jsme to proti City.“

Komentáře

  1. Ted (karma: 0) #1

    Po pravde patril som medzi tých, ktorý sa Ramsey-ho zastávali po zranení ešte pred minulosezonnou skvelou formou, avšak musím uznať že túto sezónu je nasazovaný až moc často s pomerom k tomu keď sa pozrieme na jeho výkon.
    S To**tenhamom nás stalo body to že sme sa dostavali neustále pod tlak a boli sme bez lopty, to ma za následok hlavne strata lôpt v strednom poli za ktorú môže hlavne bez formy Ramsey a po zranení bez zápasovej praxe Welbeck, aj keď obidvaja behali a drali sa za loptami ako mohli, avšak tých strát bolo až nepochopitelne moc, v každom prípade nemali nastúpiť obidvaja určite mal byť miesto Welbecka Rosický a miesto Ramseyho Flamini, to som si hovoril už pred zápasom keď som videl zostavu.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.