Ramsey je blízko nové smlouvě, Torreira krůček od Arsenalu

S nadějnými zprávami ve čtvrtek přišel respektovaný Telepraph. Podle britského deníku je na cestě nový kontrakt pro Aarona Ramseyho, zatímco Lucas Torreira má kousek k oficiálnímu potvrzení.

Unai Emery začíná finalizovat plány pro zálohu Arsenalu na následující sezónu. Zvláště poté, co klubu již od prvního července nebude patřit Jack Wilshere, který odejde po sedmnácti letech.

Mnoho fanoušků tak alespoň doufá v prodloužení kontraktu dalšího dlouhodobého člena týmu Aarona Ramseyho.

Sedmadvacetiletý záložník údajně jedná o novém kontraktu, ten by měl oběma stranám zajistit spolupráci na čtyři až pět let. Dle posledních informací jsou jednání v pokročilé a pozitivní fázi, Ramsey má být z Emeryho nadšený.

Telegraph nadále informuje o velice diskutovaném fotbalistovi. Tím není nikdo jiný než hráč Sampadorie Lucas Torreira.

Torreira je dvaadvacetiletý borec reprezentující Uruguay. Právě jeho účast na světovém šampionátu činí poslední překážku k tomu, než bude celá přestupová tahanice u zdařilého konce. Jeho cena se má vyšplhat na 26 milionů liber.

Po uplynulé sezóně s týmem prodloužil smlouvu Granit Xhaka, Ainsley Maitland-Niles a Mohamed Elneny. Do kabiny se nově bude minimálně hlásit Stephan Lichtsteiner a Bernd Leno. Podle informací z Twitteru má být prvního července dotažený přestup Sokratise.

/telegraph.co.uk, twitter.com/