Ramsey: Viděli jsme pouze střípky Özilova talentu

Aaron Ramsey tvrdí, že při sobotním vítězství Arsenalu 3:1 nad Sunderlandem mohla Premier League spatřit první střípky neuvěřitelného talentu Mesuta Özila.

Rekordní klubová posila nejprve připravila pátý gól sezóny pro Oliviera Girouda a potom vytvořila řadu šancí i pro Theo Walcotta.

Ve formě hrající reprezetant Walesu si tak poprvé užil hru po boku německé hvězdy, a pochválil jeho kreativní stránku hry.

“Myslím si, že se dnes ukázal v celé své kráse, když posílal mezi soupeřem ty své krátké přihrávky,“ řekl Ramsey. “Je to fantastický hráč, velmi talentovaný. Vytvoří pro nás mnoho šancí.“

“Má zázračnou levou nohu. Ten míč jakoby pohladí a jeho přihrávky vypadají, že jdou hráči přímo do běhu.“

Mezi Ramseyho dvě branky patřila i ta po kouzelném voleji, kterým zajistil třetí po sobě jdoucí vítězství Gunners v Premier League. Záložník pochválil charakter týmu, díky kterému odrazil snahu Sunderlandu v druhém poločase.

“Brzy v druhém poločase jsme inkasovali branku, a fanoušci je ihned hnali dopředu. Dostávali nás pod tlak svými centry do vápna, takže jsme se museli trochu zakopat ve vápně, a být trpěliví. Góly ale nakonec přišli, a myslím, že jsme si je zasloužili.“

 

/Arsenal.com/