Rosický: Giroud bude ještě lepší

Tomáš Rosický podpořil svého kolegu Oliviera Girouda a myslí si, že letos ještě překoná svou střeleckou statistiku.

Francouzský střelec Giroud se trefil sedmnáctkrát ve všech soutěžích ve své první sezóně. V klubových střeleckých tabulkách před ním byl pouze Theo Walcott.

Na asijské tour vsítil Giroud ve třech zápasech šest branek a Tomáš Rosický očekává jeho další zlepšení, když se už plně adaptoval na život v Premier League.

“Když přijdete do Premier League, tak to může být první sezónu těžké, protože se musíte usadit a zvyknout si,“ řekl český záložník.

“Očekávám tedy, že bude mít lepší sezónu, než měl tu předešlou, a věřím, že se mu podaří dát i více branek. Pokud bude pokračovat tak, jak se mu daří v přípravě, tak proč ne?“

Rosický, který na Girouda poslal míč, který potom hlavičkoval do sítě Nagoyi Grampus, věří, že útočníkova forma je dobrou předvěstí do nové sezóny.

“Ano, je to pouze příprava, a i když jsme zápasy vyhráli, tak to moc neznamená,“ řekl. “Na druhou stranu, branky dodají útočníkovi vždy sebedůvěru, když je vstřelí. Olly začal velmi dobře, a my víme, že má skvělé kvality, které minulou sezónu ukázal.“

 

/Arsenal.com/