Rozhovor a Andreiem Arshavinem

 

Andrei Arshavin poskytl svému webu rozhovor, ze kterého vybíráme …

arshavin.eu: AA23 se začíná na novou sezónu připravovat s londýnským Arsenalem docela brzy. Už v prvním týdnu července odlétá Arsenal na přátelská utkání do Malajsie a Číny… a útočník je zatím na dovolené v Baku.

А.А.: dnes se ještě s manželkou budeme procházet po starém městě a již zítra odlétáme do Sankt Petěrburgu.

arshavin.eu: děti jsou s Vámi?

А.А.: ne, jsou nyní v Londýně. Syn Artěm končí školní rok a Jana chodí do mateřské školky.

arshavin.eu: jak jste strávil dovolenou?

А.А.: dobře, velice dobře. Především, to co jsem si naplánoval, to jsem udělal. Navštívil jsem dětskou vesničku SOS, byl jsem doma, letěli jsme do Khmerova. A jsem spokojený i s výletem do Baku. Je to krásné město, s částmi, které se podobají západu i východu. Jsou tady oblasti jako v Dubaji, ale také typické londýnské uličky.

arshavin.eu: koupali jste se?

А.А.: ano, v Kaspiku.

arshavin.eu: o dovolené jste natáčel reklamní spoty, už není tajemstvím, že máte smlouvu s výrobcem chipsů a točil jste také pro Gazprom. Kde jste točili?

А.А.: s Lays jsme pracovali na stadionu Lokomotivu Moskva. Gazprom se točil v Petrohradu a já se při tom setkal v mládežnickém tréninkovém centru Smena se svým trenérem a starými známými.

arshavin.eu: a co ještě stihnete v poslední dny dovolené?

А.А.: držím tradice, takže před odletem do Anglie budu hrát na Dni ГИБДД (dopravní policie, pozn.P.). těmto lidem se nedá odmlouvat :-). Teď vážně, prostě v tom týmu hraje můj kamarád.

 

 

/arshavin.eu/