Stekelenburg alternativou za Schwarzera?

 

Pokud se Arsenalu nepodaří získat Marka Schwarzera, zahájí vedení klubu jednání s Ajaxem ve věci přestupu Maartena Stekelenburga.

 

Arséne Wenger je rozhodnutý získat nového brankáře ještě v letním transferovém období. Zdá se, že Boss ztratil důvěru ve schopnosti Manuela Almunii.

 

Wenger podal na Schwarzera Fulhamu již dvě nabídky, které ale byly odmítnuté. Klub z Craven Cottage žádá za svou „jedničku“ mezi třemi tyčemi Ł4 milióny, ale manager Arsenalu se zdráhá vydat takovou částku za 37letého brankáře a hledá jiné varianty.

 

Zdroje uvnitř Citizens informovaly talkSport, že klub z Eastlands nedovolí Givenovi přestup ne sever Londýna, protože by tak posílili konkurenční klub. Ze stejného důvodu Mancini nepovolil Bellamymu přestoupit k To*tenhamu.

 

Ve stejné době se ale Ajax potýká s vážnými finančními problémy a bude muset prodat několik svých hráčů, jedním z nich je i 27letý Maarten Stekelenburg, jehož cena by mohla být okolo Ł7 miliónů. Jeho výhodou je bezesporu věk, má před sebou ještě řadu let fotbalové kariéry, zatímco Schwarzer je na konci svého aktivního angažmá.

 

 

/talkSPORT/