Telegraph: Smlouva pro Ramseyho na pět let. Pokud hráč nepřijme, bude prodán

Aaron Ramsey je před velkým rozhodnutím. Otázka momentálně zní – uváže se Arsenalu nebo bude v létě na odchodu?

Sedmadvacetiletý fotbalista má v klubu smlouvu ještě na rok, Gunners ovšem nechtějí na nic čekat. Okolo velšského hráče plánují vybudovat nový tým, což by rádi potvrdili nabídnutou smlouvou na pět let.

Svoji roli by ve vyjednávání měl hrát Unai Emery, nový trenér Ramseyho považuje za jednoho z klíčových členů kádru. Hráče může přesvědčit rovněž významné navýšení platu.

Ramsey chce před samotným podpisem vše důkladně zvážit i kvůli tomu, že ho patrně čeká poslední velký kontrakt kariéry. Zároveň by rád věděl, jak moc bude figurovat v plánech Emeryho.

Osobní setkání se může uskutečnit v blízké době. Ještě před ním ovšem Ramsey do světa vyslal povzbudivý vzkaz. „Ještě jsem s ním nemluvil, ale pro klub se jedná o vzrušující událost. Již se nemůžu dočkat, až se vrátím,“ prohlásil Rambo.

Arsenal zároveň nabídl prodloužení smlouvy Wilsherovi, který by měl především těžit z bonusových položek. Podle posledních informací v Londýně podepíše. Pokud naopak Ramsey neprodlouží, bude co nejdříve prodaný.

/telegraph.co.uk/