Tiskovka Artety před Newcastlem

o tom jak vysoko hodnotí co Newcastle v poslední době dokázal…
Jsou velmi dobrý tým, dobře vedený. Za krátkou dobu udělali obrovský posun, podívejte se na čísla. To co s týmem Eddie (Howe) udělal, za to on a jeho trenérský tým zaslouží obrovské uznání. Vytvořili si sebedůvěru a momentum, ke všem zápasům přistupují stejně. Bude to další obrovský test, ale hrajeme doma před našimi fanoušky a já se na to obrovsky těším.

o mírnění titulových očekávání…
Nechceme nikomu kazit nadšení, jen se snažíme být realističtí k tomu kde stojíme. To jaké teď podáváme výkony je působivý, máme z toho radost, dali jsme si ale nějaké krátkodobé cíle, to jak se chceme zlepšit, díky tomu jsme kde jsme a vyhráváme tolik zápasů.

o čem sní v roce 2023…
Sním o tom, že porazíme Newcastle. A potom ten další tým, a pak další. To je můj sen, plus samozřejmě aby se všichni mí blízcí a lidé co se pohybují okolo klubu cítili zdraví, spokojení a užívali si život, který je krásný.

o tom, jak chce tým čím dál více, přesto že se jim teď daří…
Skvělé. Jsem rád, když vidím jak spolu hráči vychází, komunikují a jsou šťastní. Byli opravdu šťastní poté co jsme porazili Brighton, přesto byli při zemi a uvědomovali si, že je ještě spousta věcí, kde se jako tým musíme zlepšit.

o tom jestli se hráči zajímají o výsledky konkurence…
Nevím, mě osobně to moc nezajímá, ale můžu vás ujistit, že sobotní výsledky všichni věděli, to vám můžu garantovat.

Zdroj: /arsenal.com/