Vermaelen nechce mluvit o budoucnosti

Thomas Vermaelen přiznává, že nedostatek herního času může ovlivnit jeho šance dostat se s Belgií na mistrovství světa, ale nebude se nyní rozhodovat o své budoucnosti v Arsenalu.

Obránce Arsenalu se měl připojit k Belgii na reprezentační utkání s Japonskem a Kolumbií, ale na sraz se dostavil trochu později, protože musel v Anglii podstoupit léčbu.

Byl také nucen odstoupit dříve z tréninku před zápasem s Red Devils, ale tvrdí, že nyní je v pořádku.

“Nemám žádné zranění. Byl jsem jen trochu ztuhlý z nedělního zápasu, takže se nic neděje, a jsem připraven hrát,“ odpověděl na otázku, proč musel opustit trénink dříve.

Když byl na to dotázán, tak odpověděl, že chce zůstat v Arsenalu poté, co byl opět povolán do základní sestavy v zápase s Manchesterem United po zranění Pera Mertesackera.

Vermaelen ale tvrdí, že s nikým nemluvil o jeho budoucnosti, a nechce říkat, jestli zůstává ani, jestli odchází.

“Nechci mluvit o své situaci, protože pokud bych to udělal, bylo by to ještě horší, prostě o tom nechci mluvit. Není to o mé situaci, je to o týmu, který si nyní vede dobře, není to o mě,“ řekl.

Vermaelen tvrdí, že byl rád, když se dostal na Old Trafford opět do hry a dodal: “Samozřejmě, že chcete hrát, co nejvíce to jde, takže jsem byl opravdu rád, že jsem mohl v neděli hrát.“

Vermaelen také tvrdí, že neslyšel o výrocích belgického trenéra Marca Wilmotse, který nastínil, že Thomas má garantované místo v sestavě Belgie na mistrovství světa, ať bude hrát, či nikoliv.

“Nevím, jestli to řekl. Neslyšel jsem to,“ řekl.

“Nic nemám jistého, ještě je přede mnou dlouhá cesta. V národním týmu je velká konkurence, takže musíte tvrdě pracovat.“

 

/Skysports.com/