AW: Přestup Ramba byl správnou volbou

Raketový start Aarona Ramseyho, který pomaličku proniká do sestavy Gunners byl podle Arséne Wengera očekávaný a přestup byl proveden ve správný čas.

Ramsey, který posílil tým v létě má tuto sezónu na svém kontě už 15 vystoupení v dresu Arsenalu, z toho 8 v základní sestavě. Svůj gólový účet v Arsenalu si otevřel gólem v zápase proti Fenerbahce, který skončil  našim vítězstvím 5-2.

Wenger věří, že vytáhnout mladičkého záložníka z týmu z Cardiffu, bylo správné a prozradil, že Ramsey si počíná lépe, než sám Wenger předpokládal.

„Věřím, že je lepší udělat takový krok v jeho věku, než kdyby byl o 6 let starší.

Tím, že jsi vybojoval své místo a stoupal z Championship až do Premier league, kde každý tým tvrdě bojuje o každý bod a příčky do pohárů, si zaslouží respekt.

Vede si opravdu dobře. Má pro tým velký přínos, dokáže skvěle rozdávat míče do stran a útočníkům a dokáže svými přihrávkami tým rozpohybovat. Pokaždé se nabízí, pokaždé chce míč a jeho hra je velmi dynamická.

Celkově jsem jeho pokrokem velmi potěšen, protože musím říct, že Aaron nejen že splňuje mé očekávání, které jsem do něj vkládal, on je bohatě převyšuje. A co víc, musíte si zapamatovat, že je mu pouze 18 a v jeho věku s ním musíte být trpělivý. Je to velký talent.“

/arsenal.com/