Wenger: Stále máme před sebou velké cíle

Arsene Wenger si je vědom toho, že finálová prohra nesmí ovlivnit další průběh sezóny, ve které má Arsenal ještě několik velkých cílů, kterých by chtěl dosáhnout.

I přes velké zklamání ve finále Carling Cupu je Arsenal stále v dobré pozici v bitvě na třech frontách.  Wenger přiznal, že není čas myslet na tuto prohru.

Jeho tým ve středu nastoupí v odvetě pátého kola proti Leytonu Orient. Musí se v tomto zápase zvednout a zajistit, aby sezóna skončila úspěchem.

“Jistě, v kabině je cítit zklamání, ale hráči jsou sjednocení, mají mezi sebou silné pouto a jsou odhodláni čelit velkým cílům, které máme před sebou,“ řekl manažer pro Arsenal TV Online.

“Nesmíme dovolit upadnout naši motivaci a sebedůvěru, protože máme před sebou opravdu důležité zápasy. Čekají nás větší cíle, než je Carling Cup, když bychom byli rádi, kdybychom jej vyhráli. S tím všichni souhlasíme.“

“Stále jsme ve velmi dobré pozici v boji o ligový titul, máme šanci na postup v FA Cupu a vyhráli jsme první zápas Champions League proti Barceloně.“

/Arsenal.com/