Wenger zvažuje nové angažování Diarry

 

Je dost možné, že Sol Campbell již brzy nebude jediným hráčem, kterého Arsenal angažoval dvakrát. Podle britského Metro zvažuje Arséne Wenger nové angažování Lassany Diarry.

 

Připomeňme si, že talentovaný Francouz přestoupil do Arsenalu v srpnu 2007, hledajíc pravidelnou zápasovou zátěž, což mu Chelsea nenabízela. V dresu The Gunners odehrál mladík sedm zápasů a zjistil, že nemá skoro žádnou šanci na soupeření o místo v základu s Mathieu Flaminim, který hrál tehdy doslova v životní formě. Diarra se tedy rozhodl odejít a v lednu 2008 přestoupil za Ł5,5 miliónů do Portsmouthu.

 

V Portsmouthu odehrál francouzský záložník 24 zápasy, aby za rok přestoupil do Realu Madrid. Pompey inkasovaly za jeho prodej Ł19 miliónů.

 

Diarra dosud oblékl dres Realu 42x, většinou za časů bývalého managera Juanda Ramose, nový trenér týmu Manuel Pellegrini však pro něj místo v základní sestavě nenalézá.

 

25letý záložník je přesně tím typem hráče, kterého Arséne Wenger hledá, hráče, který má zkušenosti z Premier League a Ligy Mistrů a není příliš drahý. Metro dovozuje, že Lass nebude stát více než Ł10 miliónů.

 

 

/Metro.co.uk/