Wilshere: Synova nemoc opozdila mou rehabilitaci

Jack Wilshere nyní odhalil, že epileptické záchvaty jeho syna hrály svou roli v jeho absenci v týmu Arsenalu, když se zotavoval z vážného zranění.

Záložník West Hamu vzdává hold Arsenu Wengerovi za to, že mu umožnil trávit čas s rodinou, a také přiznává, že pro něj bylo velmi těžké soustředit se na fotbal ve chvíli, kdy jeho dítě procházelo tak složitým obdobím.

V rozhovoru s Athlete‘s Stance říká, že získal rozhled ohledně toho, co je skutečně důležité, a také lidem připomíná, že v zákulisí se toho děje mnohem víc, než vědí.

Přiměje vás to si uvědomit, že fotbal není všechno,“ řekl po řadě probdělých nocí strávených s Archiem v nemocnici během doby, kdy se snažil zotavit ze zlomené nohy po zákroku Gabriela na tréninku.

Vědělo o tom jen málo lidí. Je to také jeden z důvodů, proč si tak cením Arsena Wengera, protože on byl skvělý. Řekl mi: ‚Poslyš, postarej se o svého syna, vezmi si, kolik času potřebuješ‘.“

Je to důvod, proč mé zranění trvalo tak dlouho. Lidé si to neuvědomují. Myslí si, že jste zraněný, a řeknou: ‚Ten je pořád zraněný, je na to náchylný, nikdy nebude fit,‘ ale neuvědomují si to, co se děje za zavřenými dveřmi.“

První čtyři, pět měsíců té rehabilitace jsem se nechtěl rehabilitovat, byl jsem pořád jen v nemocnici.“

Nespal jsem kvůli svému synovi, a o nic jiného jsem se nestaral, on byl to hlavní. Trochu jsem vypnul okolní svět.“

Změní to způsob, jakým přemýšlíte o věcech a o životě, protože se může stát cokoliv. Ano, jsem fotbalista, ale rodina je na prvním místě, vždycky.“

Jack utrpěl další zranění v sezóně poté, co přestoupil k Hammers, nicméně popřejme mu, ať opět hraje pravidelně a ukáže lidem svůj talent.

/arseblog.com/